Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van megbízható "amerikai...

Van megbízható "amerikai típusú" labrador tenyésztő Magyarországon, vagy a környező országokban? Ha igen, melyiket ajánlod és miért?

Figyelt kérdés
Köszi :)

2018. jan. 4. 16:24
 1/7 A kérdező kommentje:

Esetleg aki nem tudná :)


[link]


[link]


[link]


[link]


Brit: [link]

Amerikai: [link]

2018. jan. 4. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel a téma, bár nem mostanában. Nekem roppant gyanús, hogy például az előbb említett és hasonló profi vadászkutya kennelekből egyszerű földi halandónak nem sok esélye van vásárolni.
2018. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a labrador tenyésztők munka vonalnak hívják itthon. Aki ilyen típust tenyészt, az szerintem mind megbízható. Gundog labradors, Kingsdale, és még sorolhatnám.

Inkább a show vonallal kell vigyázni, ott már vannak érdekes esetek.

2018. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rákeresel Karai Csabára, még ő is megbízható. :)

Bár ezeket a labikat a tenyésztő inkább field trialos embereknek adják, vagy akik vadászni is szeretnének a kutyával, ugyanis ez a típus jobb vadászatra mint a show. Nem véletlen h van show&work vonal

2018. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én itt lakom Szalafő mellett, ahova ezt a Kökény Ritát írják... Sosem hallottam róla, pedig nagyon kicsi falu. De elvileg létezik, szerintem nem igazán itt élhet a nő.
2018. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 almot tervez most tavaszra, ez azért kicsit gyanús.

De elég kicsi kutyák, valahol eldugva itt lehetnek.

2018. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!