Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát télen vagy tavasszal...

Kiskutyát télen vagy tavasszal ideális vásárolni?

Figyelt kérdés
Mi köze van egy kiskutyának ha télen vagy tavasszal hozom el? Golden Retriever kiskutyára gondoltam. Azt hallottam hogy télen nem szabad mivel ''béna'' lesz nagykorában és kiskorában pedig nem fejlődik.

2018. jan. 5. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, mert ugye az első hónapokban mindenképpen bent kell tartani a lakásban.
2018. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tavasszal praktikusabb, de igazából csak a gazdi kényelme miatt (kellemesebb tavasszal kivinni napi 8-10 alkalommal, mint télen)
2018. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A mudim novemberben született,februárban hoztam el. Ilyen ösztönerős , értelmes,mozgékony kutyám még nem volt.


Méghogy "béna".....ki mondta ezt neked? :))))

2018. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Mindenhogy ugyanannyi az ára. 120-150 ezer forint.
2018. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Bocs, úgy olvastam ideális áron...😁

Egyébként én úgy tudom, hogy csak régen volt hogy mindig tavasszal lettek kiskutyák, de akkor még vadabban éltek a kutyák. A táplálkozásuk is közre játszott ebben, tavasszal és nyáron többélelem hez jutottak, ideálisabb volt az utódokat felnevelni.

A mostani háziasított kutyáknak egész évben meleg házuk van, és élelemhez is jutnak, így tök mindegy nekik mikor szülnek.

2018. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mivel még sulis vagyok igy nem nagyon van velem egész nap + nemsokára középiskolában bentlakásos suliba megyek. Ezt hogy oldjam meg?
2018. jan. 5. 13:39
 7/16 A kérdező kommentje:
Hogy velem legyen a kutyus?
2018. jan. 5. 13:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így sehogy nem tudod megoldani, a szüleidre maradna a kutya. Ez pont nem a jó időpont a kutyavásárlásra, elkerülsz otthonról, tanulsz, bulizol, stb. Ha lesz saját lakásod, életed, akkor legyen inkább kutyád.
2018. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha koliba mész, akkor az egész kutyás-ügy felejtős:(
2018. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal ideálisabb, mert nem kell havonta kutyaruhát venned és ugye télen a házban illene tartan piciként, ha amúgy kinti kutya lesz is.


Ha viszont kolis leszel, nem egy okos ötlet kutyát venni.

2018. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!