Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy, egy éves...

Mennyibe kerül egy, egy éves tacskónak az óltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem régibben találtunk egy tacskó kis kutyát, egy éves körüli lehet. Eddig gazdát keressetünk, de semmi. Chip nincs benne. Hétfőn viszük állat orvoshoz,körülbelül mennyibe fognak kerülni az oltások.?

Utca szélén volt elégé le soványodva, halál szélén. De azóta már sokkal jobban nézz ki, gondolom oltási sincsenek. Autó pályán koborolt. De a lényeg mennyibe kerülhet egy ennyi idős kutyus oltása?



2018. jan. 5. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet biztosat mondani mert más minden dokinál az árlista, de fog belerakni chipet, kap egy veszettség + kombi oltást és féreghajtást, szerintem kb 15.000 Ft-ba biztos lesz, nem tudom kell-e vizitdíj.
2018. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kennel arra való, hogy néha-néha bezárd oda rövidebb időre, ha pl. olyan vendég jön, aki fél a kutyától, vagy dolgozol valamit az udvaron, amiben zavarna a kutya. Amúgy ha életvitel szerűen abban akarod tartani, az nagyon rossz ötlet.

Nekünk nincs kennel, mert mert nem zárom el soha a kutyáimat, de egy barátnőmnél kb. 3×4m-es a kennel. Labradornál kicsit nagyobb keverék. Csak a fent említett esetekben van oda elzárva a kutya. Amúgy már bánják, hogy megépítették, mert ronda és feleslegesen foglalja el azt a sok helyet azért a heti 10 percért, amit a kutya bent tölt.

2018. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hopsz, bocsánat, bénáztam. Egy másik kérdésre akartam válaszolni.
2018. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Állatorvostól is függnek az árak. Veszettség elleni 3-5 ezer, kombinált oltás 4-8 ezer között.

Ezenkívül kap chipet, 3500. Plusz féreghajtót, bolha-kullancs elleni szert is kapnia.

2018. jan. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!