Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnak ennyit aludni a...

Hogy tudnak ennyit aludni a kutyáim?

Figyelt kérdés

Tegnap este 5 óra körül bementek az óljukba, és még most is alszanak.

Én már fél 8 óta fent vagyok, már 2 adagot mostam és az udvaron kiteregettem, mászkáltam, macskáknak adtam enni, madáretetőket feltöltöttem, de a kutyáim még nem adtak életjelet magukról.

Még akkor is felszoktak kelni 8-9 óra körül, amikor nem vagyok itthon, most meg mindjárt fél 12 van.

Most arra se lehet fogni, hogy rossz idő van, és a hideg vagy az eső miatt nem jönnek elő.

Amúgy szigetelt házuk van sok szalmával a belsejében.

Felébresszem őket, vagy hagy pihenjenek még?



2018. jan. 6. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos jól vannak? Nézd meg őket, hátha világgá mentek :)
2018. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mentek világgá. A hőfüggönyön keresztül látom, hogy a helyükön vannak.
2018. jan. 6. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
És még élnek?
2018. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jesszusom, de nagy ügy. Attól hogy te végigaludtad az éjszakát, attól ők egész éjjel fent lehettek.
2018. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Biztos élnek. Most az óljuknál álltam 2 percig, és az egyik már kijött.


Nem aludtam végig az éjszakát, kb. éjfélig fent voltam.

Amúgy meg vannak kameráim, amik 3 képet küldenek emailre, ha mozgást érzékelnek. 16:49-kor készült az utolsó fotó az egyik kutyámról.

19 óra alvás egy 7 éves kutyának...

2018. jan. 6. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az időjárási frontokra a kutyák is érzékenyebbek lehetnek, és most is van egy, + 15 fok várható. Lehet, hogy ezt érzik és lustábbak a kelleténél.
2018. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!