Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A K9-es hámokkal mi a tapaszta...

A K9-es hámokkal mi a tapasztalat? Megérik az árukat?

Figyelt kérdés
5 kilós kutyának lenne, ha ez számít.
2018. jan. 6. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Az igaziak feltétlenül, de hamisítják is. Azok nem.

Tartós, gondosan kivitelezett cuccok. Profi használatra is alkalmasak.

2018. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Én teljesen meg vagyok vele elégedve, kb. 4 éve használjuk, bár nem napi szinten.

Staffordunk van, télen, ha van hó akkor ezzel húzza a lányom szánkóját, kiránduláskor láthatósági mellényként funkcionál, illetve a téli időszakban délután-este is ráadom, hogy lássam merre mászkál. Teljesen jó, hibátlan, se szakadás, se foszlás nincs rajta.

A pórázt nem ezzel használom, mert úgy tanítottam, ha a hámra csatolom, akkor húznia kell, tehát kizárólag a szánkóhúzásnál kapcsolom erre a pórázt, illetve néha hegynek felfelé az ő segítségét is igénybe veszem, szerencsére jó erőben van :DD

2018. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

#2

Azzal remélem tisztában vagy, hogy ezek a hámok nem húzásra lettek kialakítva és ártanak is a kutyának ha húzatsz benne.

2018. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
3-as :DDDD
2018. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Garantáltan strapabíró, németjuhásznak vettük, este szeretem mert visszaveri a fényt, szánhúzásra is jó,( mi használunk hozzà plusz nyomáselosztó övet/hevedert) és szerintem jól is néz ki :D
2018. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, csak eredetit vegyél, mert a hamisítványban csalódni fogsz.
2018. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Persze, nálunk a kutyások 80%-a ilyet használ, én már "csakazértse" vettem..
2018. jan. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

#4

Ha ennyire viccesnek találod akkor kérdezd meg az állatorvosod. De ha már ennyire biztos vagy a dologban akkor miért nem használ egyetlen sportoló sem ilyen hámot? Gondolok most mind súlyhúzásra, mind szánhúzás/dryland mushing. Azért mert nem erre való és igenis nagy kárt tud okozni a kutya gerincének egy rosszul felfüggesztett terhelés, legyen az a 4 éves lányod szánkóval együtt 30kg vagy 300kg.



https://www.youtube.com/watch?v=arCOVKxGy9E

https://www.youtube.com/watch?v=v5LgJu-r4wA


De tessék akkor edukáld magad: [link]

2018. jan. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
De hülyék itt egyesek....
2018. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jó minőség! Számomra teljesen megérte az árát!

Próbáltunk többet is, de vagy az illesztéseknél húzta a szőrét, vagy eltekeredett a kutyán, vagy nem feküdt szépen a mellkasán.

Túrázáshoz rengeteg kiegészítőt lehet hozzá venni, mint lámpát, és oldalt rögzíthető tartókat. Nagyon meg vagyok vele elégedve!

Őrző/védő munkára is lehet + áthidalót venni hozzá, és úgy tökéletes ahhoz is! Mi Maintraininghez vettük elsősorban, és falaka sétához hogy a különböző szín miatt könnyebb legyen kiszúrni a kutyát, na meg erdei sétánál is.

Én ezekre használom, a súly vagy egyéb dolgok húzásával kapcsolatban nincsenek tapasztalataim.

2018. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!