Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég egy napos eltéréssel...

Elég egy napos eltéréssel fedeztetni a kutyát?

Figyelt kérdés
A két fedeztetés között elég ha csak 24 óra telik el?

2018. jan. 7. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ne fedeztess egyáltalán. Ne szappríts!
2018. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Minek akarod fialtatni? Mit tervezel a kölykökkel? Tudod oltatni, féregteleníttetni, megfelelő étellel etetni mindet? Tisztában vagy mennyibe van felnevelni egy almot?
2018. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nulla hozzáértéssel nem kell szaporítani!!!!


Kicsit tájékozódj, már most sokkal több kutya van, mint lennie kéne, egyszerűen nem jut mindnek befogadó gazdi, hála nektek idiót@ szaporítók!!!


Ezen az oldalon szerencsére sok az állatvédő, a kérdésedre nem fogsz választ kapni, úgyhogy könnyítsd meg a dolgunkat, és kérj az állatorvosnál időpontot ivartalanításra!!!

2018. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem fogom ivartalanítani a kutyám.

A kérdésre kene válaszolni.

2018. jan. 7. 10:25
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Na, megint egy alak akinél halomra pusztulnak majd a kölykök, mert azt hiszi majd ő jóóól meggazdagszik rajtuk. Persze oltás meg ilyesmi nem fog nekik jutni... Az agyam eldobom az ilyen emberektől. Sza.rt se tud a kutyákról, de szaporítani van esze.
2018. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Tovább kellett volna tanulni, akkor nem szorulnál arra, hogy a kutyád testéből élj. Nyomorék.
2018. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

De minek van kutyád, ha csak kihasználni akarod?

A kutya családtag, nem gyártósor!

2018. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
A Goggle a barátod,én csak ezt tudom mondani....erre az odalra nem szabad ilyen jellegű kérdést feltenni,mert senki se tudja a részleteket, zért csak bántó jelegű hozzászólást kaphatsz.
2018. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kár hogy egy normális választ sem kaptam.

Igaza van az utolsónak kár egy ilyen kérdést feltenni erre az oldalra. Majd érdeklődöm máshol, ahol nem csak azt tudják írni hogy szaporító.

2018. jan. 7. 12:20
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

Csináld normálisan. Válts ki kennelnevet, tanulj genetikát. Fizesd ki a herpesz elleni oltást, az ultrahangot, a genetikai szűréseket.

Apropó, tudtad hogy herpesz oltás nélkül megfertőződhet a szuka, és az egész alom elhullik?

Tudod, legközelebb ha agyműtétre lesz szükséged, akkor szólj nekem nyugodtan. Nem vagyok orvos, de legalább olcsón megcsinálom. Na a te almod pont ilyen fantasztikus lesz.

2018. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!