Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? A menhely nem...

Mit csináljak? A menhely nem fogadja be

Figyelt kérdés

Már többször írtam a menhelynek hogy fogadjon be egy kutyát akit az utcáról mentettem.De ők nem fogadják be de folyton nézzem az oldalukat és kint vannak hogy ezt a kutyust itt találták a másikat ott.Megértem hogy azt hiszik hogy nálunk biztos helye van és más kutyáknak nagyobb szüksége van a helyre.De kialakult nála egy fülbetegség amivel megfertőzte az egyik kutyám és a többit is megfogja.Már külön vannak.A kutyám elviszem orvoshoz de rá már sajnos nincsen pénzem.

Ha ezt megírom nekik akkor befogadják?Vagy mit írjak?

Mindig csak azt írják segítenek hirdetni de nem fogadják be.

A szüleim is már elakarják vinni őt.


2018. jan. 7. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A menhelynek nem kötelessége úgymond emberektől befogadni kutyát. Nem is tud. Az más, ha talának állatokat, azt nyilván nem hagyhatják ott. De meg kell érteni, hogyha jóval a kapacitásuk felett vállalnak kutyákat, akkor az mindnek az egészségére lesz kockázatos. És így is jellemzően 150%-on működnek.
2018. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha idáig sem fogadták be, lehet hogy a fülbetegség miatt még jobban nem fogják.
2018. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menhely nem tesz érte semmit,akkor tegyél te. Esetleg itt is,facebookon vagy más hírportálokon írd ki és lehet befogadja valaki.
2018. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Meg kellene gyógyítani azt a befogadott kutyát is. Ő is érző lény. Lehet, hogy volt gazdája is, aki most hiányolja.
2018. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj nagyobb menhelyekkel beszélni az állatorvosi ellátás / vagy az orvosi költségek fedezése ügyében. És próbálj találni neki másik ideiglenes befogadót. Egy csomó menhelyet / állatvédő szervezetet "le kellene támadni", legalább a hír terjesztésében segíthetnek!
2018. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De találtam őt nem az enyém kb 6 hónaposan azóta irok nekik nem fogadják be.Felhívtam az állatvédőket hogy mit csináljak találtam egy kobór kiskutyát azt mondták vigyem menhelyre de hogy hanem fogadják be?
2018. jan. 7. 18:28
 7/18 A kérdező kommentje:
Már kentem neki betadinal nem hagyom szenvedni és amit kap a kutyám kenőcsőt használni fogom de akkor sem tudom örökre eltartani.Hiába hírdettem nem keresi senki azt mondják ott ahol találtam hogy valószinű az utcán született.
2018. jan. 7. 18:30
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldesz róla fotókat ami előnyös, és egy rövid leírást arról h kb mennyi idős, milyen a természete stb+ elérhetőséget akkor segíthetek megosztani kutyás csoportokban, a lényeg hogy minél több helyen hirdesd facebookon.
2018. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A kis fekete agárkeverék ugye?

Szörnyű hogy ilyen régóta szenvedsz vele és senki nem akar segíteni, minden tiszteletem a tiéd hogy ennyire kitartó vagy. Ilyen szempontból "kár" hogy ismernek már a menhelyen, mert mást már nem tudnék mondani (ha a szüleid valóban el akarják vinni) hogy vidd el a menhelyhez és pórázzal hagyd ott. Értem én hogy nem lehet nekik se minden kutyát befogadni, de tőled sem várható el hogy főleg ha nem tudod megtartani mindenedet rá költsd. Már így is többet tettél mint a legtöbb ember tenne.

2018. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg egy másik menhelyt.
2018. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!