Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? A menhely nem...

Mit csináljak? A menhely nem fogadja be

Figyelt kérdés

Már többször írtam a menhelynek hogy fogadjon be egy kutyát akit az utcáról mentettem.De ők nem fogadják be de folyton nézzem az oldalukat és kint vannak hogy ezt a kutyust itt találták a másikat ott.Megértem hogy azt hiszik hogy nálunk biztos helye van és más kutyáknak nagyobb szüksége van a helyre.De kialakult nála egy fülbetegség amivel megfertőzte az egyik kutyám és a többit is megfogja.Már külön vannak.A kutyám elviszem orvoshoz de rá már sajnos nincsen pénzem.

Ha ezt megírom nekik akkor befogadják?Vagy mit írjak?

Mindig csak azt írják segítenek hirdetni de nem fogadják be.

A szüleim is már elakarják vinni őt.


2018. jan. 7. 18:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy nincs más ötleted, elviszed elaltatni. N em vicc. Természetesen nem kell, hogy komolyan gondold, de saját tapasztalatom, hogy ameddig csak kéred hogy fogadják be/segítsenek új gazdát keresni, addig "ha eddig elfért elfér tovább is" alapon, le se sz*rják a fejedet. Én a németjuhász fajtamentéssel jártam így. Öcsém kapott egy németjucit, én voltam az egyetlen aki ellenezte, mert tudtam mivel jár. Természetesen ráunt. Nekem már volt akkor egy kaum, nem bírtam időt fordítani a jucira is, ezért megkerestem a fajtamentést, hogy segítsenek jó gazdát találni nekik. Válaszoltak, hogy segítenek, két hónapon át figyeltem az oldalukat mikor kerül ki a kutya hirdetésbe. Nem került ki. Mikor érdeklődtem mi van, mondvacsinált ürügyekkel ("volt jelentkező de komolytalan" és társaik) leráztam.

Bedobtam, hogy még egy hónapom van aztán anyámék viszik altatni, az állatorvosunk egy hentes, megcsinálná, hiába nem szeretném. Több időm nincs, én megtettem mindent. Két héten belül lett gazdája....

2018. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

*leráztak, és neki

bocsánat, gyorsan írtam.

2018. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Igen az agárkeverék.Másik menhely több mint 100km-re van.

Felvinni nem tudom buszra nem engednek fel kocsi meg csak akkor lesz ha a menhelyzárva.

Ahogy ismerem a kutyust ha kikötném és elmennék elrágná a pórázt és rohanná utánam.

(Már valakinek odaadtam régen és ugyanez volt)

Sajnos nem tudok képet küldeni :(

De aranyos vagy.

2018. jan. 7. 18:48
 14/18 A kérdező kommentje:

Már felhivta egyik barátnőm apukája és azt mondta nekik hogy kiakarják rakni a szüleink ők meg hogy az bűntetendő ezt tudjuk csak hátha de nem.

Na mindegy köszi mindenkinek :)

Megprobálom valahogy.

2018. jan. 7. 18:51
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
És szállításban sem tud egy szervezet / csoport sem segíteni? Mert emlékszem, azt mondtad, hogy távoli menhely befogadná. (Honnan hova kellene vinni?)
2018. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Eeetleg agár fajtamentés? Hátha van náluk hely.


Egyébként menhellyel már én is jártam így. Találtunk egy kutyát a sulink előtt, elvittük dokihoz, chip nem volt benne, így szóltunk a menhelynek. Mondták, hogy ők sem tudják most befogadni. Erre még azt mondanám, hogy oké, de amikor másnap posztolják a fb oldalukra, hogy egy hét alatt 8 kutya gazdisodott, akkor nem tudom megérteni :/ Végülis egy ismerősünk fogadta be.

2018. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de fotó nélkül hirdeted? Akkor jó, hogy a nyakadon van már fél éve. Anno azt írtad, jó képeket, frappáns szövegeket töltöd fel minél több oldalra! Ha nem hirdeted, s itt sírsz, és a menhelyekre számítasz, akkor nálad is marad oltatlanul, betegen a szerencsétlen kutya! Fentebb segítséget ajánlottak a hirdetésben, azt miért nem fogadod el???
2018. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Úgy láttom nem voltam elég érthető itt nem tudok képet küldeni de köszönöm az illetőnek.Egy szóval sem irtam hogy kép nélkül hirdettem csak neked esett le úgy.


Sajnos nem tudnak segíteni és plakátokon és online is hirdettem.

2018. jan. 8. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!