Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya maintralingire?

Kutya maintralingire?

Figyelt kérdés

Kutyát szeretnék venni, ha ez számít, van már 2 macskám. Mindenféleképpen fajtatisztát szeretnék, tenyésztőtől. Lakásban élek, napi 3-4 alkalommal tudnám levinni, ha időm engedi többször is. Közepes méretű kutyát szeretnék. Én az olasz vizikutyára (lagotta romagnolo) gondoltam, van is itthon egy szimpatikus kennel, ott gombát kerestetnek velük. Mit gondoltok, jó választás?


Ezenkívül szerintetek mennyire baj, ha délben sétálni egy diák vinné le, úgy, hogy fizetnék neki? Megoldható, hogy én vigyem le, csak akkor elég sűrűek lennének a napjaim, és kb.15 percre tudnám csak vinni. Az aktív kutyanapköziről mit gondoltok? Félre értés ne essék, nem akarom majd mindig másra bízni a kutyámat, de szerintem szívesebben töltene lent délben egy órát, vagy akár egy egész napot más kutyák társaságában, mint egyedül.


2018. jan. 7. 22:02
 1/4 A kérdező kommentje:
A lényeg kismaradt: Ha időm engedi, szoktam segíteni eltűnt emberek kérésében, és ott találkoztam a maintrainlinggel, mint sporttal. Nagyon megtettszett, szóval olyan kutya kellene, ami könnyen motiválható és jó szaglású.
2018. jan. 7. 22:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó
2018. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

*mantrailing, nem maintrailing


A lagotto teljesen jó erre a célra és az is jó, ahogy tervezed a gondozását.

2018. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó választás. Felnőttként elég a 3-4 séta, viszont kölyökként ennél több kell, ezt esetleg meg tudnád oldani valahogy?
2018. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!