Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Kutya maintralingire?

Kutyát szeretnék venni, ha ez számít, van már 2 macskám. Mindenféleképpen fajtatisztát szeretnék, tenyésztőtől. Lakásban élek, napi 3-4 alkalommal tudnám levinni, ha időm engedi többször is. Közepes méretű kutyát szeretnék. Én az olasz vizikutyára (lagotta romagnolo) gondoltam, van is itthon egy szimpatikus kennel, ott gombát kerestetnek velük. Mit gondoltok, jó választás?

Ezenkívül szerintetek mennyire baj, ha délben sétálni egy diák vinné le, úgy, hogy fizetnék neki? Megoldható, hogy én vigyem le, csak akkor elég sűrűek lennének a napjaim, és kb.15 percre tudnám csak vinni. Az aktív kutyanapköziről mit gondoltok? Félre értés ne essék, nem akarom majd mindig másra bízni a kutyámat, de szerintem szívesebben töltene lent délben egy órát, vagy akár egy egész napot más kutyák társaságában, mint egyedül.

jan. 7. 22:02  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

A lényeg kismaradt: Ha időm engedi, szoktam segíteni eltűnt emberek kérésében, és ott találkoztam a maintrainlinggel, mint sporttal. Nagyon megtettszett, szóval olyan kutya kellene, ami könnyen motiválható és jó szaglású.

# 1/4Időpont jan. 7. 22:05 Privát üzenet
Igen, jó

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 7. 22:13 Privát üzenet
*mantrailing, nem maintrailing

A lagotto teljesen jó erre a célra és az is jó, ahogy tervezed a gondozását.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 8. 10:00 Privát üzenet
Szerintem is jó választás. Felnőttként elég a 3-4 séta, viszont kölyökként ennél több kell, ezt esetleg meg tudnád oldani valahogy?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 8. 10:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit kell tudnom egy Dobermann kutyus neveléséről?
Husky szobakutyának egy nagyobb családi házban? 17/f
Presa canario és a cane corso még jobb helyeken is ugy értem kennel klubokban 100 ezer ft miért ilyen olcsok a többi mastifhoz képest?
Miért tetszik mindenkinek annyira a husky, miért minden 3. embernek ez az álomkutyája?
Kutya szétrágta a rendszámtáblát. Mit tegyek?
Okozhat valami gondot ha a bilétát a kutya bolhanyakörvére rakom (Kiltix)?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu