Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményetek szerint kinek...

Véleményetek szerint kinek volt igaza az alábbi szituációban? (kutyaürülékes téma) 31f

Figyelt kérdés
A minap a lakóvárosom egyik utcáján ültem be az autómba, miközben láttam, hogy az út mellett egy idős nő éppen WC-zteti a kutyáját, majd a végterméket egyszerűen otthagyja. Kiszálltam az autóból és utánaszóltam illedelmesen, hogy talán össze kellene szednie, de ő, mintha meg sem hallotta volna, egyszerűen továbbsétált. Nagyon felidegesítettem magam, és magam sem értem, hogy hogyan, de az autómból elővettem egy Mc Donald's-os papírzacskót, megfogtam vele a kutyaürüléket, majd az idős nő kabátjának a gallérjába nyomtam. Erre ő elkezdett visongani és szabályosan jött nekem, hogy mégis hogy képzelek ilyet, hogy "a sz..t a nyakába kenem", néhány járókelő fogta le végül. Az arra járók többsége viszont velem értett egyet, sőt, még egy közeli boltból kijött az eladó, és azt mondta, hogy ilyet már ő is többször akart csinálni, mivel állandóan ő takarítja a bolt elől a igénytelen kutyások kutyáinak ürülékét.
2018. jan. 7. 22:48
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
92%
:DDD
2018. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
55%

Most nagyon büszke vagy magadra, kedves meleg 31es unatkozó barátom? Tény hogy a nő nem hagyhatná ott a végterméket, azonban az önbíráskodást te sem engedheted meg magadnak, hisz él a mondás, hogy ugyan annyit kapnál érte mint egy rendes emberért (és én is ugyanannyit kapnék érted ha képen törölnélek például). Ha valaki beszól neked te meg arcon vágod végül te ütöd meg a bokád testi sértésért és teljesen jogosan, itt sem csodálkoznék ha a nő feljelentene téged.


Verheted a melledet hogy te mekkora hős voltál, hú veregetik a válladat milyen bátor vagy és más is ezt tett volna, azonban ugyanolyan alpári szemétláda vagy mint az a nő aki otthagyta a kutyasz*rt az út szélén.

2018. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Én pedig úgy érzem, hogy megvolt az aznapi jócselekedetem. Vagy mit kellett volna tennem?
2018. jan. 7. 22:56
 4/51 anonim ***** válasza:
48%
Ha neked ez a napi jó cselekedeted betegebb vagy mint gondoltam. :D Kivel cselekedtél jót? Mert nem látom hogy ettől bárkinek is jobb lenne, bár jó lehet számodra abban a tévképzetben élni hogy köpeny lebeg a hátad mögött és megmentetted a világot.
2018. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
64%
Rendőrt hívtam volna rád. Jogosan!
2018. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
72%
A nő nem tette jól, hogy ott hagyta a kutya ürüléket..ez tény, de a te cselekedeted erősen túlzás volt.
2018. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy te ilyen ideges típus vagy? Pszichiáteren még nem gondolkodtál? Csak, hogy ne az embertársaidon vezesd le a lelki bajaid. Bár, ha így folytatod előbb-utóbb bezárnak ;))
2018. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
74%
Részemről köszönöm, hogy megtetted, rühellem az ilyen gyökereket, akik miatt ráadásul még engem b.tatnak, miközben én mindig összeszedem. Sajna én ehhez túl konfliktuskerülő vagyok, pedig egy ilyen életre szóló élményből tanulna mindegyik.
2018. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
55%
Az arcába kellet volna nyomni, mivel így anyagi kárt okoztál neki.
2018. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Erősen túlzás??! Mégis mit lehetne tenni?? Vagy azért, mert a vén banyának kutyája van, akkor már neki mindent lehet? Most legalább megtanulta, hogy máskor jobb lesz, ha összeszedi.
2018. jan. 7. 23:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!