Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez már a véget jelentené?!?

Ez már a véget jelentené?!?

Figyelt kérdés

A kb. 12 éves (menhelyről hoztuk el annak idején) kistestű kutyánkon lévő zsírdaganatok egyike rövid idő alatt hatalmasra nőtt. A hasa egyik oldalán, a hátsó végtagjához kicsit közelebb.

Műtét? Táplálékváltoztatás? Vagy már ez....?

:-(



2018. jan. 8. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Állatorvos.
2018. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Állatorvos, mert min. műtét.
2018. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Honnan tudjuk? Nem vagyunk állatorvosok.
2018. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Teljes mértékben érthetetlen számomra, hogy ezeket a kérdéseket miért nem az állatorvosnak teszed fel.
2018. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

12:30: Azért nem mert: a kérdező 12 éves, a legközelebbi állatorvos 300km-re van, és különben is csak minden második holdtöltét követő 8. napon rendel 04:30 és 04:31 között, és nem is Magyarországon lakik a kérdező.


Kérdezőnek: a biztos ha megnézi egy állatorvos.

2018. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy a zsírdaganat csak zsír. Ha a mozgásban nem gátolja a kutyát akkor nincs vele semmi baj. Akkor tud gonod okozni, ha extrém méretű és már nyomja az ereket, idegeket. De gondolom az állatorvos állapítottam meg, hogy ezek zsídaganatok, miért nem őt kérdezted?
2018. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Zsírdaganat nem halálos,csak ha valóban túl nagyra nő.

De nem is értem miért nem a dokitól kérdezed meg.

2018. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azért, mert magamtól is tudtam, hogy ezek zsírdaganatok.

Olyanoktól reméltem használható ismereteket, akiknek már volt vagy van ezzel kapcsolatosan tapasztalatuk.

Aki pedig érthetetlennek tartotta a kérdésemet, attól meg azt kérdezném, miért pazarolta az idejét, az erejét, és miért roncsolta gyenge idegzetét ilyen "remek", "megértő" válaszra.

2018. jan. 8. 21:11
 9/16 anonim válasza:
41%
Azt nem értem ilyen ember miért tart kutyát (vagy bármilyen állator)aki itt keres választ szegény joszág bajára.Lehet ön egy nagyon allul képzett orvos lehet hogy ugy véli ez egy zsircsomo de azért én egy sokkal képzettebb orvos kollégára biznám a diagnozist.Minnél elöbb!!!
2018. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

És ha mi most itt azt írjuk, hogy igen, a végét jelenti, akkor nyugodtan ülsz a szobában, hogy 'mindegy, haldoklik a kutyám, a gyakorin is megírták'? Nem gondolkodsz el rajta véletlenül sem, hogyha 10 emberből 10 azt írja, hogy orvoshoz kéne vinni a kutyát, akkor abban valószínűleg lehet valami, mivel ő tud érdemben hozzászólni, kezelést javasolni, stb, mint olyan emberek a neten keresztül akik még csak nem is látták a kutyát?

Te biztos vagy benne, hogy zsírdaganat, oké, de attól még a kutyának igen kellemetlen lehet, és azzal tennél jót neki, ha orvoshoz vinnéd.

2018. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!