Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is szokott...

A ti kutyátok is szokott "dorombolni"?

Figyelt kérdés
Más kutyánál még nem láttam, és csak kíváncsiságból kérdezem. A kutyám, ha lefekszik, pózt vált, és ilyen nagyon kényelmesen elterül, ilyen morgáshoz hasonló hangot ad ki. Ha simogatom, akkor is. Nagyon aranyos hang, ilyen: "jajjdejónekem"-szerű. Más kutyák is csinálják?

2018. jan. 8. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Biztos, hogy kutyád van ?
2018. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém is rendszeresen csinálja, 1.5 éves skót juhász.
2018. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Videózd le,mert így nem tudom elképzelni!
2018. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Hogyne, nyávogik is
2018. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is csinálja a német juhászom.Nem dorombolásnak nevezném hanem morgás nyögés keverékének.Nagyon cuki, és nekünk is mikor elterül kényelmesen, vagy ha oda megyek átmasszírozni.
2018. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D igen, ilyen elégedett mormogáshoz, hümmögéshez hasonlít. Én is imádom, brutálcuki. Alvás közben is csinálja, ha pózt vált :D
2018. jan. 9. 09:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért pontoztátok le azokat, akik azt írták, az ő kutyájuk is csinálja? :D
2018. jan. 9. 13:17
 8/8 Metionin ***** válasza:
60%
Nem vagyok biztos benne de ilyen morgós-nyögős hangokat ad ki :D meg hümmögni is szokott.
2018. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!