Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen állatotok van?

Milyen állatotok van?

Figyelt kérdés
Miket szokott csinálni és miért szeretitek őket?
2010. jún. 4. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Van kutyám, ő egy tündér, nagyon okos! Róla mindent elmond, ahogy hozzánkkerült. Apukám pár percre kiszállt kocsiból, azt ajtót meg nyitva hagyta és ő beszállt és leült az anyósülésre. Apu nem is tudta kizavarni ő csak ült és naagy szemekkel nézett. Látszott, hogy vagy kóbor, vagy megszökött valahonnan elég nyúzott volt. Úgyhogy hazahozta és imádjuk azóta is :)

A macskámat horgászás közben találták anyuék. Még nagyon picike volt és a nádasban a vízben ült és nyávogott (bekergették a kóbor kutyák) ő olyan igazi rosszfiú, folyton elkószál, verekszik, de nagyon szeretjük!

A teknősömet meg a hugomtól kaptam szülinapomra. Csak engem ismer meg, hozzám mindig jön meg olyan aranyos amikor odajön és a fejét a kezemre hajtja (szagolgat vagy ilyesmi) :) Szóval ők vannak nekem :)

2010. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

díszhalak 10 db (izzófényű halak és 2 dalmata molly)

2 tarajos teknős

és az én szívem csücske aki nélkül nincs élet 1 éves bolognese kutyusom:)

azért szeretjük mert elbűvölően szép és nem utolsósorban rettentő intelligens

mondhatni tökéletes összhang kutya-gazda között:)

ami szerintem a legfontosabb egy ilyen kutya-ember kapcsolatban

2010. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

3 kutya

1 macska

liba, kacsa, galamb, tyúk, nyúl

Szerintem nincs arra indok miért szeretem őket, csak, mert ők is szeretnek engem, én neveltem őket stb. Ha nem szeretném akkor nem az enyémek lennének. Szeretem és kész. Csinálni meg minden félét szoktak, egyéniségek nem robotok.

2010. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Van minden mint a búcsúba.

kutya, teknős, halak, pókok, skorpiók, csótányok

2010. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
egy német törpepincser. nagyon ari. napi legalább 20 órát futkosik. akár körbe körbe is.
2010. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Kutya (shih tzu)
2010. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van egy kutyám,meg két macskám,egy tengeri malacom és nagyon szeretem őket.
2010. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Eliza97 ***** válasza:
Egy kutya,nagyon szeretem mert bohókás,ugra-bugra,nyalakodós,meg amúgy is melyik állatot nem lehet szeretni?:D,:P
2010. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van egy kutyám, és egy macskám, meg egy arapapagájom
2010. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van 3 kutyám és 5 kecském.A francia bulldogot lakásban tartjuk,ezért vele vagyok a legtöbbet,de annyira imádom,mert folyton megnevettet és mindig a nyomomban,vagy a közelemben van,érzem mennyire ragaszkodik.A másik két kutya nagyobb és keverékek,kint vannak de őket is szeretem.A kölyök kutya nagyon játékos,a nagy nagyon aranyos és jó házőrző.A kecskék meg szintén tündériek!!Van 3 kicsi 2 nagy.A kicsik imádni valók,mindig játszok velük,a nagyok pedig nagyon barátságosak!
2010. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!