Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggel munka elott hany...

Reggel munka elott hany percet setalsz a kutyaddal? Milyen kutyid van, mennyi idos?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk reggel csak egy gyors 15 perces séta van, este megyünk nagy 1,5 órás sétára.

Nálunk ez vált be, szegény kutya reggel egyébként hulla fáradt, meg se akar mozdulni, mikor felérünk már rohan is aludni(ez akkor is így van, ha itthon vagyok, magától alszik délutánig):D


beagle,4 éves szuka

2018. jan. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem egy öreg yorkim van(10-12 éves), 10-15 perc reggel, délután haza érve is kb 10 perc, mert nem tud már rendesen járni, lent se akar maradni :( meg amúgy is bepisil..
2018. jan. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mostanival olyan 20 perc eü. séta, leginkább szimatolgat. Délután van az 1-1,5 órás sétánk. Az előző kutyámat viszont ki kellett fárasztani reggel, őt vinni kellett hajnalban bármi volt.
2018. jan. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tacskó 4 éves, legalább 1 óra reggel, délután 30 perc, este másfél óra. Így nem ugat otthon. Mellette 6 éves sharpei. Neki fele ennyi is elég lenne, de becsülettel jön velünk.
2018. jan. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 #Garuda válasza:

kb 20 percet. De ezzel alszik kora délutánig, amikor jön a nagy séta. Annak viszon rohangálósnak, bantázósnak kell lennie.

1 éves havanese

2018. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

0 percet :D

10 éves border collie

sose sétáltam vele reggel, mert nem néznének itt rám jó szemmel az emberek :)

kb 5 éves koráig az udvarban engedelmességiztünk, agilitiztünk és játszottunk egy órát reggelente, majd ez szépen lassan lecsökkent 15-20 percre, de már csak max heti egyszer labdázunk, mert a hirtelen éles kanyarok miatt sokszor elkezd sántitani + gyorsan fárad :(

délutánonként szoktam elvinni egy minimúm 1 órás sétára még.

2018. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Shiba, labilrador keverek. Reggel szabad futas, labdazas, jatek mas kutyakkal 1 oraban. Ez atlagra kb 4-5 km poraz nelkuli moka. Delutan egy hasonloval megspekelve este 20-30 perces naplevezeto bioseta. Atlagban 11-12 km egy nap nekik. Hetvegen 1 nap biztos 2+ oras nagykirandulas itt a hatar, amig en birom:P
2018. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém kinti-benti (alapjáraton kinn alszik, abszolút "télálló", idén még egyszer sem láttam, hogy használta volna a hőszigetelt házat, a nyári lakhelyén (egy nyitott kosár) alszik.

Kölyök korában reggel fél óra játék, labda stb. volt az udvaron.

Most már (fiatal felnőtt) reggel csak beengedem, 10-15 percet töltünk együtt, de örül, hogy bejöhet, lefekszik a helyére és délelőtt pihen.

Délután bandázik:)

2018. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Panelban lakunk, én reggel 10-15 percre viszem csak le.

5 éves Havanese.

Hétvégén vagy ha nem melózok akkor reggel többet szoktunk sétálni.


Kertes házban laknék akkor csak kiengedném az udvarra pisiljen kakiljon és vissza zárnám a házba. Aztán ha haza értem melóból akkor vinném sétálni :)

2018. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!