Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának nyomkövető létezik?

Kutyának nyomkövető létezik?

Figyelt kérdés

Első kutyám van ,és amikor kiviszem sétálni vagy valami félek elengedni a pórázról ,1x megtettem futkozott fel alá ,de visszajött ha hívtam.

De bennem van a mi van ,ha valami miatt megijed vagy egyéb és fut?!

Kulcshoz volt ilyen kulcstartó amit telefonnal össze lehetett kötni és a telefon bluetooth és wifi jelére is felcsatlakozik ha észleli és kimutatja.


2018. jan. 10. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Tractive, Kippy. Mindeketto GPS/antenna halozat alapjan bemeri a kutyad. Nekunk a Tractive jobban bevallt.
2018. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyne létezne!

A kutyás barátaink közül sokak vettek.

Nem biztos, de mintha ilyet láttam volna tegnap egy kutyán. Vagy valami hasonlót. Épp rá is kérdeztem 12000 Ft-ért vette. Persze van sokkal drágábban is, de nem biztos, hogy jobb.

De ha a google-be beírod, lesz egy csomó találatod.

2018. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Tractiv van. Szerintem jó, csak ne felejtsd el tölteni.
2018. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem kellene póráz nélkül sétáltatni.

Tudom, hogy le leszek pontozva, de nem érdekel. Csak kutyafuttatóban engedhetnéd el.


Vannak emberek, akik félnek a kutyától. Bármilyentől. És vannak kutyákkal nem túl barátságos kutyák, rövid pórázon. SZóval nem túl szerencsés, amikor emberek hagyják szabadon futkosni a kutyájukat olyan helyen, ahol mások is közlekednek.

Főleg ha nem bízol benne maximálisan, hogy minden szituációban vissza tudod hívni.

2018. jan. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem ,még csak magánterületen ,ami kerített (bár oriási mert erdő is van hozzá) engedtem el,park meg ilyen helyen nem mertem még.

Amúgy egy világ lustája ,alapból vajszívű Malamut.

2018. jan. 11. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!