Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy vemhes kutyának milyen...

Egy vemhes kutyának milyen tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Én jobban inkább ivartalanítást ajánlok. Még nem késő. Vemhesen is lehet. Hajrá! Legközelebb ne szaporíts tájékozatlanul, sőt, egyáltalán ne szaporíts. Nincs szükség több alomra.
2018. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
A tenyésztők ezzel teljesen tisztában vannak. Ha pedig nem vagy tenyésztő és nem értesz hozzá miért fedezteted a kutyádat? Tudod egy vemhesség levezetése és minden infó megtudása róla nem a vemhesség lezajlásakor a gyakorikérdéseken történik hanem előtte rengeteg tanulással és felkészüléssel.
2018. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Az első válaszolónak: Minden vemhességi poszthoz odaírjátok ezt az ivartalanítást. Magyarország egy olyan ország amely elmaradott több dologban is, egyik az ivartalanítás! Sok ember úgy nő fel, hogy a gyerekkorában látnia kell egy alom kisállatot (kutyus, cicus). Ha ezt nem látja, akkor meg fog hasadni a kicsi szíve.

Ezért kell vemhes kutyákat, macskákat tartani, majd a kölyköket kitenni valahova az út szélére, mert elmúlt a gyerek "akajom"-ja.


Én MINDEN NEM TENYÉSZTÉSRE SZÁNT KUTYÁT- MACSKÁT IVARTALANÍTANÉK! De ez én vagyok.

2018. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, én is ezen az állásponton vagyok, aki nem tenyésztő, az ivartalaníttasson, vagy legalább akadályozza meg a vemhességet, de ha megtörténik a baj, ivartalaníttasson vemhesen!
2018. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok: Az ivartalanítás nem úri hóbort, hanem belefulladunk a kóbor kutyákba, a megunt kutyákba (kutya szót lehet más állatra is becserélni). Most már ott tartok, hogy az a fura, ha pl. egy kankutyán látok herét. Elkezdtem így gondolkodni, és ez persze baj, mert nem szólhatok bele az ember életébe, önálló szabad lény, hogy mit tesz, de én fognám, elvinném megműttetni, majd visszaadnám a gazdájának. S a kóbor kutyák számának csökkentését ivartalanítás révén lehet korlátozni.
2018. jan. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jó minőségű starter tápot, félidős kortól
2018. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az egyetlen olyan választ, amelyben nem szerepelt ivartalanitás.

Es hanyadik héttől kell adni?

2018. jan. 12. 10:54
 8/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem láttam a válaszban.

Szóval fél idős kortól.

2018. jan. 12. 10:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó minőségű táp kell, lehetőleg szuperpremium, hogy az anya és a kicsik is megkapják a megfelelő energiamennyiséget naponta. Én akkor adok kölyök tápot, amikor a 3/4nél vagyunk a vemhességnek, előtte csak az adagot növelem picivel. Utána növelheted az adagot 1,5 (másfél)szeresére is, attól függ mit igényel a szuka. De ez kutyától és tápfajtától is függ, hogy miből mennyi kell. Amíg szoptat az anyakutya addig mehet a kölyök táp. :) (én a royal canint nem szeretem, egyedül a tejpótlója jó neki)

Brit Care-nek nagyon jó tápjai vannak.:)

2018. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jan. 12. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!