Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog 2 honapos...

Francia bulldog 2 honapos kutyus segitseg?

Figyelt kérdés
A parom lany testverenek lett egy 2 honapos kek francia bulldogja, mivel nagyon sokat dolgozik nemtud szegennyel torodni, es “ideiglesen” megkert hogy vigyazzak ra (de szerintem mar biztos nemjon erte..) felhivott hogy nagyon beteg a kutyaja megfog halni es nemtud vele torodni vigyazzak mar ra...nemvagyok vele nagyon joba de en egy kutyust sem hagynek cserben, ma delutan kerult hozzam ma csak 2szer hanyt bar nem igazi hanyas inkabb ilyen atlatszo nyalka bagyadt, zihal, horkol, nem akar enni nem akar inni nem akar porazon jonni mehezen illeszkedik es nagyon meleg de allitolag ez teljesen termeszetes naluk, sokat jar dokihoz de a doki csak szurikat ad mar sikerult ra vennem hogy egyen mivel kaptam hipoalergen szaraz kutya kajat de szegenykem megszagolta es bele sem dugta az orrat megszagoltam enis de nekem nagyon munek tunt ensem ettem volna belole igazan...a vize meg mindig gyogyszeres ezert szinten nemakar inni de sikerult ravennem adtam neki egy kis hust es 1 egy kis sonkat megette joizuen dzoval hiszem hogy csak nemizlett neki az eddigi kaja:) aztan elmentem gyogyszertarba vettem egy fecskendot es belenyomtam 3 decskendo vizet erovel mivel nemhagyhatom hogy kiszaradjon, igazabol latom a valtozast mert sokkal rosszabb volt mielott megkaptal volna de szeretnek tanacsot kerni aki szinten jart mar igy?!:/ kutyabaratok SEGITSEG!:) nagyon szepen koszonom elore is a valaszokat, ui bocsanat a helyesirasert de kulfoldi vagyok:)

2018. jan. 11. 23:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja igen es minden nap bevolt zarva egyedul sotet szobaba semmi torodest nemkapott :(
2018. jan. 11. 23:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vidd orvoshoz azonnal!
2018. jan. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Amint lehet dokihoz kéne vinni. Ő tud igazán segíteni, mi csak tippelgetni tudunk, de orvosi utasítás nélkül nem kezelünk állatot.


A párod testvérének pedig meg kéne mondani, hogy ezért nem kell szaporítótól venni kutyát, mert azok többsége beteg... Ha valaki kutyát akar, vagy keressen tenyésztőt, vagy fogadjon be menhelyről, de kutyagyártó szaporítóktól soha, pláne nem ilyen beteges fajtát.


Remélem jobban lesz szegény kutya! :(

2018. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Take it to the animal hospital ( [link] - Budapest, 1135 (XIII. kerület) Lehel u. 43.) or a highly equipped vet office near your area. That dog needs immidiate help and if you can't feed, it should receive nutrient in infusion as soon as possible.
2018. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:) mar jol van eszik iszik a kezembol es aktiv lett jatszik velem es folyamatosan szaladgal, tellik meg egy hetbe hogy megszokja de hihetetlen oriasit valtozott egy nap alatt szoval remenykedjunk benne! Kiderult hogy nem lazas mivel alapbol ilyen a homersekletuk tegnap talalkoztam egy szinten ugyanilyen kek francia bulldoggal es a gazdijatol kertem tanacsot aztmondta ez teljesen termeszetes csak szegeny depis egy kicsit de mar hala istennek megnyilt! :) egy kicsit beteges meg folyamatosan hordjuk ot orvoshoz mivel alapbol beteges kiskutya sajnos :/ de remenykedunk hogy a kis giorgio csodalatos eletben nevelkedik majd fel! :)
2018. jan. 12. 10:09
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

Itt egy kep a kis dragamrol! :)

2018. jan. 12. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Helyes kiskutya!

Ha a betegsége mellett még egyedül is hagyták /egy csecsemőt!/, akkor nem csoda, hogy depressziós lett.

A szereteted és törődésed máris eredményt hozott. :)

Azt a nőt el kellene tiltani az állattartástól.

Mert néha nagyon nem elég, hogy orvoshoz viszik, egy pici kutyának foglalkozásra, és dédelgetésre is szüksége van.

2018. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy van most Giorgio??
2018. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!