Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a viselkedése egy...

Milyen a viselkedése egy vemhes kutyának?

Figyelt kérdés
Milyen a viselkedése félidő előtt?

2018. jan. 13. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Feltűnően nyugodttá válik, nem szívesen ugrándozik, a szokásosnál jóval többet pihen, alszik. Étvágya fokozódik.
2018. jan. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek szaporítasz? Naponta több ezzel kapcsolatos kérdést kiírsz?

Te komolyan sosem voltál még menhelyen? Ha kiskutyákat szeretnél, hidd el, van elég a menhelyen, legyél ideiglenes befogadó, ne állj be azok sorába, akik miatt ott tart az állítvédelem, ahol.

Másrészt remélem tudod, hogy a szaporítás miatt rengeteg beteg kutyát gyártasz, sőt az anyakutya bele is halhat a szülésbe. Neked ez komolyan megéri? Ráadásul ha a kicsiket normálisan eteted, orvoshoz viszed őket és az anyát is, akkor amúgy az egész drágább, mint amit a kölykökért fogsz kapni.

Még nem késő ivartalanítani.

2018. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

NEM azért akarom hogy legyenek kiskutyák, hogy pénz keressek belőle.

Valószínű, hogy egyet kettőt meg fogunk tartani. Az állatorvosi költségekkel pedig tisztában vagyok és így is minden szükséges oltást meg fognak kapni. Es igen, voltam már menhelyen, tudom milyen körülmények között élnek és valóban sajnálom őket, de az én kiskutyáim nem fognak ilyen helyre kerülni. Ivartalanítani nem fogom a kutyámat, majd akkor hogyha megszülettek a kiskutyák.

Köszönöm a legelső válaszolónak, erre voltam kiváncsi.

2018. jan. 13. 10:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyre gyakrabban könyörög neked, hogy ivartalaníttasd, mivel nem akarja, hogy a nyakába szakadjon egy halom kölyök, akik elveszik az esélyt és a helyet a már meglévő menhelyen várakozó kutyától.
2018. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy a nálad született kutyák nem kerülnek menhelyre? Talán életük végéig garanciát vállalsz a jólétükre és ha a gazdájuk megunja őket visszaveszed magukhoz? Na ugye hogy nem. Sógor, koma, jóbarát és a jófogás majd elviszi a kölyköket és adios soha többé nem foglalkozol velük, honnan is tudhatnád hogy hova kerülnek szerencsétlen állatok. Szerinted a menhelyes kutyák hogy kezdték? Pont így!
2018. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kérdésre kéne válaszolni.
2018. jan. 13. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg kicsit meg kéne érteni, miért olyan fontos, hogy ne szülessen még egy felesleges alom a további több száz felesleges mellé!
2018. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az ilyen típusú válaszokra nem vagyok kiváncsi.
2018. jan. 13. 18:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig senki más nem fog válaszolni mert nem támogatják a szaporítókat.
2018. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!