Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem akar kint pisilni a...

Miert nem akar kint pisilni a kutyam?

Figyelt kérdés

Sokszor szol ha ki akar menni, de meg is pisil bent..

Az elobb is az tortent hogy kikereckedett, lattam hogy kakil en meg bejottem. Az ablakbol ra-ra neztem. Boklaszott meg kocsit az udvarban es bekereckedett. Bejott es bent pisilt...


2018. jan. 13. 09:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezt mar tobbszor is eljatszotta..
2018. jan. 13. 10:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Használt valamikor kutyapelenkát, hogy arra pisiljen? Olyankor szokott ilyen probléma lenni. Vagy nincs teljesen eltüntetve a vizelete szaga és ha te nem is érzed, az ő érzékeny orra érzékeli a szagot és arra ingerli, hogy oda pisiljen.

Maradj kint vele, amíg nem pisil. Ha sikerült kint pisilnie, nagyon örülj, dicsérd meg, adj jutifalit. Lényeg, hogy tudja, valami nagyon jót tett. És ezt annyiszor kell vele eljátszani, ahányszor csak kell. Amíg nem rögzül benne, hogy kint pisilni jó. Ha bent pisil, akkor pedig irgum-burgum :)

2018. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okes, koszonom szepen!
2018. jan. 13. 11:30
 4/4 aranyos121 ***** válasza:
egyet értek az előző hozzám szólóval de az még fontos hogy ha nem láttátok a cselekvést csak a pisi foltal találkoztok akkor már ne szidjátok a kutyust mert ő azóta sokmindent csinált és nem fogja érteni hogy mért kapja a leszidást akkor se ha rá mutatsz a pisire..olyankor nyelni kell egyet és fel takarítani.
2018. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!