Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutyaházat igényesen,...

Mr.Matuiksz kérdése:

Ha egy kutyaházat igényesen, szépen kidolgozunk és olcsón adjuk, mennyire viszik? Nagy bizniszt lehet belőle csinálni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2018. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem mert nem térül meg a belefektetett idő, munka és pénz.
2018. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, mennyi profitot tudtok kihozni egy-egy házból.

Én ősszel Fejér megyéből rendeltem kutyaházat Pest megyébe, mert a közeliek rettentő drágák voltak (akár duplaárat értek ezalatt), és sem minőségileg, sem esztétikailag nem tartottam megfelelőnek őket.

2018. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Kutyaházat jobbára kertes háznál tudok elképzelni.


És egy ilyen helyen (mármint kertes házban, nem kutyaházban) élve az életem első 21 évét, azt viszont elég nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen helyen ne legyen annyi alapanyag, szerszám, meg tervezési kivitelezési készség, és képesség, hogy ne csinálna meg az emberek 99%-a saját kezűleg egy kutyaólat.

Legalább is szerintem aki ennyit nem tud összebarkácsolni, az menjen panelba lakni. Engem a szégyen ölne meg, ha egy ilyet másra kéne bíznom.

2018. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Az elgondolás nem rossz, viszont ahogy fentebb is írták, valaki megoldja otthon, összebarkácsolja.

Helyedben megkérdeznék állatvédő szervezeteket, önkormányzatok alá tartozó menhelyeket, ahol fogyó eszköz a kutyaház, vagy nincs pénz normálisabbra, hogy olcsóbban adnád el nekik, mint amennyiért betudnák szerezni.

Teszem azt, hogy valahol 20 ezerért adnák azt a minőségű és méretű házat, amit te 10 ezerből kihozol és eladod nekik 15ért. Még mindig a nagyker ár alatt vagy, esélyes, hogy téged választanak. Valamint esélyes, hogy nem egy házat fognak tőled rendelni.

2018. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha valami egyszerre igényes és olcsó, azon legfeljebb úgy lehet sokat keresni, ha robotok gyártják milliós sorozatban.
2018. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha igényes, és szépen ki van dolgozva, nem lesz olcsó.

Biznisz az nem lesz. Arról most mondj le, de tudom, hogy az elején mindig lelkes az ember. Vállalkozó voltam :D.

Ebben az országban sajnos még mindig az a kevesebb ember, aki nemcsak hogy tud, hanem akar sokat költeni a háziállatára (remélem, tévedek, kérem, mondja valaki, hogy tévedek). Aki meg is akar adni mindent a kedvencének meg meg is tudja venni.

Vállalkozásnak meg vannak költségei és azt be kell építened a termék árába, különben veszteséges leszel. Elő kell venni a papírt, ceruzát és kiszámolni mindent költségeket, stb. Na ezért nem lesz olcsó, ha szép is lesz, meg igényes is. Ha meg ronda lesz és igénytelen, a kutyának sem fog kelleni.

2018. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
#6 Az Kínában van, tehát nem szép és nem igényes. Csak óccó.
2018. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Ne fárassz már. Tömeggyártás nemcsak Kínában van és a minősége bármilyen lehet a pocséktól a kiválóig, de mindenesetre ahol ipari robotokat használnak, az inkább a skála utóbbi végén.
2018. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
4-es: tudok és szoktam is barkácsolni, de azért vettem egy RENDES kutyaházat a kutyámnak! Nem, nem szégyellem!
2018. jan. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!