Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten hol tudok főként...

Budapesten hol tudok főként kisestű kutyust örökbefogadni? Melyik menhelyet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Belvárosi vagyok.Imádom a kutyákat.Nővéremnek van egy mopsza akire igazából mindig én vigyáztam eddig Most hogy felköltöztem pestre szeretnék egy icikepicike főleg csivava vagy yorki kuytust örökbefogadni.Nemtudom melyik menhelyen vannak főlént ilyen kis pici testű kutyusok..?
2018. jan. 15. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Menhelyt nem tudok ajánlani de az igényeid szerint választhatsz kutyust az összes menhely kutyái közül.


[link]


Remélem tudtam segiteni.

Sok sikert.:)

2018. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Facebookon keresd meg a csivava fajtamentő egyesületet. Ők ideiglenes befogadókkal dolgoznak, így mar egy egészen jól szocializált kutyust tudnak átdni az örökbefogadóknak.

Mopszoknak is van külön fajtamentése.

[link]

2018. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!