Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Geincműtött kutya ráesett a...

Geincműtött kutya ráesett a hátára. Ugye, ha lenne valami baja azt látnám rajta?

Figyelt kérdés
Egy hónapja műtötték, az udvaron egy ilyen foldkupacra akart felugrani elég lenduletesen, de visszaesett a hátára, utána ment tovább, mintha mi sem történt volna. Nem sírt fel, nem valtozott a mozgasa. Nagyon megijedtem, nagyon figyelek rá, naponta csak pár percre szoktam kiengedni szabadon, akkor is figyelek rá, amúgy porazzal szoktam kivinni, de most úgy beindult egy macska után, hogy mire kapcsoltam már ez történt. Ugye, ha baj lenne az fájna neki vagy nem tudna úgy járni, amennyire mostanra már megtanult?
2018. jan. 17. 09:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy én voltam a felelőtlen, hogy nem tettem rá a pórázt, de nagyon nehéz, minden ilyet elkerülni, egy hónap alatt nem történt ilyen, maximum mikor örömében ugrálni akart akkor ilyen kisebb esesek, azok is aggasztanak, de nem tudok mindent megakadalyozni. Most pedig beindultak az osztonok. Most majd retteghetek a kontroll napjáig, eddig is féltem tőle, de most már duplán félek, és rémeket látok, hogy mi van ha elmozdult ott neki valami.
2018. jan. 17. 09:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy telefon az orvoshoz nem ârt
2018. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta, hogy akkor van gond, ha egy rossz mozdulat után a kutya újra lebenul és/vagy fájdalmai vannak.
2018. jan. 17. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!