Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ti lemondanátok a...

Kutyások! Ti lemondanátok a kutyátokról egy esetleges, jövőbeli párkapcsolat érdekében?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, minden nagyon szépen alakult a második találkozásunkig. Külső és belső tulajdonságainkat illetően is szimpatikusak voltunk egymásnak. A második randin viszont szóba került, hogy a srácnak van egy kutyája, amelyhez meglehetősen ragaszkodik, szinte a családtagjának tekinti. Én ekkor kifejtettem azt az álláspontomat, miszerint soha nem tudnék egy házban tartózkodni egy kutyával, illetve elmondtam, hogy szerintem mennyi társadalmi együttélési konfliktus forrása a kutyatartás. Véleményemet észérvekkel támasztottam alá, ennek ellenére igencsak rosszallta az állattartással kapcsolatos szigorúan következetes nézeteimet. Azóta interneten beszéltünk néhányszor, de ez már nem olyan volt, mint amikor megismerkedtünk. Szerintetek lehet ebből a dologból még valami?

2018. jan. 17. 20:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
44%
Várj várj!!! Nem te vagy az a szajha aki a ferjet akarta kidobni otthonrol ugyanezert a problemaert? Mert pont ezeket az erveket hozta fel o is... de fel ora alatttoroltek a kerdest mert enyhen provokativ volt...
2018. jan. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
100%

Ez tetszett: a jó ügy érdekében dobálózol a kutyaszarral. :D


Amúgy meg már rájöttem, hogy tisztára olyan vagy, mint Mr. Monk. Kivéve persze, hogy neki felesége volt. (Nem tudom, ki ismeri a sorozatot.) Én nagyon imádtam, viccesnek találtam a fura rigolyáit, meg a baciktól való félelmét. De így való életben nálad, inkább elkeserítő és ijesztő.

2018. jan. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat, de biztos lehetsz abban, hogy senki nem fog megválni egy lyuk vagy farok kedvéért.


Keress olyan pasit, akinek nincs kutyája.

Mégi hogy gondolod? Alig ismered a srácot és baxa ki a kutyáját miattad? Kétlem, hogy ezt komolyan gondolod.

Az "észérveid" csak a te véleményed.


Nem lesz ebből már semmi, hacsak nem változtatod meg gyökeresen a kutyákhoz való viszonyod.

2018. jan. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És ez nem is csak a kutyáról szól, hanem arról, hogy ha valakinek tényleg fontos vagyok, akkor nem kér tőlem ilyet.
2018. jan. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyenek illúzióid!

Hasonlóan tekintek a kutyámra, mint az a srác, nincs olyan szerelem, amelyik miatt lemondanék a kutyámról.

Te felteszed itt ezt a kérdést, mert reménykedsz, de hidd el, hogy neki egyetlen pillanatra sem fordult meg a fejében, hogy téged válasszon a kutyája helyett- ha választania kell.

Kutyásnak lenni egy életforma. Ha a kapcsolatból mégis lenne valami, ez mindig konfliktusforrás lenne köztetek.

Keress valakit, akivel hasonlóan gondolkoztok.

Vagy ismerd meg a kutyát, hátha megszereted és megváltozik a véleményed a kutyákkal kapcsolatban.

2018. jan. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 EvaSz86 ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi gond, hogy te nem szereted a kutyákat, csak ezt tudva, ne várd azt, hogy ebből a dologból ezzel a sráccal lesz valami komolyabb. Egy igazi "kutyás" nem fogja elhagyni a kutyáját egy párkapcsolat miatt. Ezt nem is kérheted tőle. Egyébként a ti esetetekben, ha összejönnétek valóban folyamatos vita forrása lenne a kutya...mert eltérően gondolkodtok...egyszerűen nem illetek össze. Gondolj csak bele, mondjuk te egyik este kiválasztasz egy filmet, és romantikázni szeretnél...a párod pedig elkezd készülődni az esti sétához. Ha valaki felelős kutyatartó, akkor nagyon sok minden csak a kutya után jön a listán. Én mondjuk párkapcsolatban élek, de ha csak az ismerkedés elején párom kifejtette volna a "kutyaellenes" nézeteit...akkor rögtön leírta volna magát a szememben. Ráadásul nekem a két kutyus kistestű, benti. Meg lehet ám úgy nevelni őket, hogy rendesen viselkedjenek a házban. Nálunk már teljesen természetes, hogy van két "padlócirkálónk", nem is tudnám elképzelni az életemet nélkülük. Bár párom is nagy kutyás...szóval...szerintem ne fűzz nagy reményeket ehhez a kapcsolathoz.
2018. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
100%

Ahhhhha :) Szóval Te vagy az, csak nem írtad oda, hogy 31F?

Az lenne aztán az igazi romantikus történet!!!!

A megrögzött kutyaellenes, a kaki-otthagyó nénik réme beleszeret egy kutyásba :D

Szinte látom magam előtt a hollywoodi történetet.

Szerintem nagyon szép lenne, ha a szerelem megváltoztatná a kutyákhoz fűző viszonyodat.

2018. jan. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
78%

Csak nekem ellentétes az hogy olyan rohadt higiénikus pedánsnak adod elő magad közben meg megy a seggbekuki? :) És a legkevésbé homofób szándékkal mondom ezt.


De tényleg szánalmas hogy az összes tényeket felsorakoztató választ ignoráltad és csak arra reagáltál aminél tudtál kötözködni.

2018. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
100%
És figyeltek ilyenkor hogy befogja...😁
2018. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy befogja most gondolkozik a következő provokatív kérdésén, ha nem a hétvégén, akkor majd jövő héten várhatjuk.
2018. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!