Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ti lemondanátok a...

Kutyások! Ti lemondanátok a kutyátokról egy esetleges, jövőbeli párkapcsolat érdekében?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, minden nagyon szépen alakult a második találkozásunkig. Külső és belső tulajdonságainkat illetően is szimpatikusak voltunk egymásnak. A második randin viszont szóba került, hogy a srácnak van egy kutyája, amelyhez meglehetősen ragaszkodik, szinte a családtagjának tekinti. Én ekkor kifejtettem azt az álláspontomat, miszerint soha nem tudnék egy házban tartózkodni egy kutyával, illetve elmondtam, hogy szerintem mennyi társadalmi együttélési konfliktus forrása a kutyatartás. Véleményemet észérvekkel támasztottam alá, ennek ellenére igencsak rosszallta az állattartással kapcsolatos szigorúan következetes nézeteimet. Azóta interneten beszéltünk néhányszor, de ez már nem olyan volt, mint amikor megismerkedtünk. Szerintetek lehet ebből a dologból még valami?

2018. jan. 17. 20:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

"Persze hogy befogja most gondolkozik a következő provokatív kérdésén, ha nem a hétvégén, akkor majd jövő héten várhatjuk."

Kicsit sokra tartjátok magatokat, ha azt gondoljátok, hogy én az év minden napján, éjjel-nappal kutyákkal kapcsolatos kérdések kigondolásán fáradozom. A kérdéseimet egyébként sajnos az életben a kutyákkal, illetve gazdáikkal szerzett negatív tapasztalatok ihletik. Viszont veletek ellentétben én nem lógok egész nap ezen az oldalon, mivel nekem életem is van, amelynek jelentős részét kiteszi a hivatásom, ami igen sok hozzáértést és szaktudást igényel. Másrészt például a mai délutánomat és estémet a kérdésben szereplő sráccal töltöttem. Egy nagyon kellemes estét töltöttünk el nálam kettesben, ahol még inkább bebizonyosodott, hogy mennyire vonzódunk egymáshoz testileg és lelkileg is. Beszélgettünk is sokat, és azt mondta, hogy adott esetben (általánosságban beszéltünk, mert még összeköltözésről nagyon korai lenne beszélni) hajlandó lenne kompromisszumot kötni a kutyakérdéssel kapcsolatban. Azt mondta, hogy azt még el tudná fogadni, hogy a házba nem mehet be a kutya, de akkor más helyiségben kellene a kutyának valami helyet kialakítani, mert azért nem szívesen válna meg tőle. Például nagyon tetszett neki, ahogy én a macskáim számára "téli melegedőt" alakítottam ki a háztól különálló gázkazán épületében. Persze nem szívesen viselnék el egy kutyát a kertemben, de lehetséges, hogy ezért a srácért valamilyen szinten én is nyitott lennék a kompromisszumra. Ha az a kutya nem támadna meg, nem ugatna, nem ugrálna össze, nem vizelne össze mindent, nem bántaná a cicáimat és valaki az ürülékét is napi szinten összeszedné utána, akkor elképzelhető, hogy el tudnám viselni.


"De tényleg szánalmas hogy az összes tényeket felsorakoztató választ ignoráltad és csak arra reagáltál aminél tudtál kötözködni."

Fogalmam sincs, hogy mit ignoráltam.


OFF:

"Csak nekem ellentétes az hogy olyan rohadt higiénikus pedánsnak adod elő magad közben meg megy a seggbekuki? :) És a legkevésbé homofób szándékkal mondom ezt."

De, ez igenis homofób kijelentés volt, már a szóhasználatod is az. Elárulom neked, hogy rengeteg heteroszexuális pár is él az anális élvezetekkel, csak az ő többségükkel ellentétben a melegek tudják azt, hogy hogyan kell az anális együttlétekre megfelelően felkészülni, mivel megfelelő intim tisztálkodás és odafigyelés esetén semmiféle szennyeződés nem érheti egyik felet sem.

2018. jan. 18. 21:16
 52/61 anonim ***** válasza:
60%

"Egy nagyon kellemes estét töltöttünk el nálam kettesben, ahol még inkább bebizonyosodott, hogy mennyire vonzódunk egymáshoz testileg és lelkileg is."


Akkor volt popsiba kuki?

2018. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
29%
Miből gondoljátok, hogy meleg a kérdező?
2018. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Előző: hetek óta provokatív kutya- és kutyásgyűlölködő kérdéseket tesz fel.

Egy keserű 33 éves meleg "férfi".


ON: Természetesen nem mondanék le senki kedvéért a kutyámról, nem is tenném ki az udvarra senki kedvéért. Ő itt él velem, hozzám tartozik.

És egyébként igen, én is látom, hogy sok kutyatartó nem viselkedik megfelelően, de NEM vagyunk MIND ilyenek.

2018. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
100%

Közölted vele hogy dobja ki a kutyáját érted, pontosan mit vártál?

Ha gyereke lenne azt is észérvekkel akarnád kidobatni vele?

Szerinted ha szeret egy kutyát majd csak úgy kipenderíti mert valami csitri úgy érzi észérvekkel alá tudja támasztani minél nyújt többet egy, a srác által szeretett kutyánál? Tudod nem mindenki ilyen érzéketlen tetű.

Igaz nem kutyám van de patkányom de ha egy srác cukin megkérne hogy hajítsam ki őket mert hát jaaaaj csak nyelik a pénzt jaaaaj úgyis pár év és meghalnak, a gondozásukra szánt pénzből mennyi mást vehetnék, Kedvesen de nyomatékosan megkérném hogy húzzon a halál véreres f..zára, a patkányaim legalább nem tesznek az érzéseimre ilyen magasról.

2018. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha a kutyáktól írtózól most elképzelem mekkora mekkora hisztit lecsapnál a patkányra, na hajrá cicafiú, indokold meg hatalmas logikus érveléseddel miért b...zam ki őket most azonnal, tedd szebbé a napom, hajrá.
2018. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 Veraaa05 ***** válasza:
100%
Én nem mondanék le a kutyáimról az tuti biztos!Ha meg ő is családtagként kezeli valószínűleg ő sem.
2018. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
83%
Eleinte a párom is tartott a kutyámmal való együttéléstől, mert náluk nem volt soha szokás kutyával lakni a lakásban. Azóta el sem tudja képzelni az életét nélküle, annyira megszerette, hogy amikor elvittem magammal a szüleimhez, nagyon egyedül érezte magát és hiányzott neki, hogy a kutyus körülötte legyen. Olyannyira kutyás lett, hogy már kettő is van! Elmondása szerint nem tudna többé kutya nélkül élni. Adj egy esélyt, találkozz a kutyával, hátha. Ha pedig így sem kedveled meg őket, akkor is biztos van rengeteg ember hasonló állásponttal, mint te. Ismerkedj velük.
2018. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

Dehogy toltottek el kozos estet! Hazudik a kerdezo..piszkalja a csoret, hogy nem ot valasztottak!

Eloadja itt magat, meg hogy milyen fontos..az hiszi, hogy korulotte forog a vilag. Nem fogsz kelleni senkinek...tolem ilyet kernel, kutyaurulekkel mazolnam be a kocsid :))

2019. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Ha nekem bárki azt merné mondani hogy mondjak le a kutyámról és "érvekkel" amúgy szerintem szarok az "érveid" tehát érvekkel támasztaná alá hogy miért én nem csak hogy ott hagynám hanem még le is cse**ém hogy hogyan gondolja hogy a társamtól és a család tagomtól válok meg egy kapcsolatért ami lehet hogy csak 1 hónapig tart a kutyám meg élete végéig kitart melkettem
2020. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!