Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a gerincmutott kutyus...

Ha a gerincmutott kutyus szépen fejlődik akkor valószínűleg minden rendben van, ugye?

Figyelt kérdés
Most fogunk menni majd a kontrollra. Vizelet és szeklettartasi problémái voltak, ez nagyon sokat fejlődött, már nem kakil be, pisilni is csak ritkán és keveset. Már fel tud állni és 3 lábon kozlekedik, napról napra erosodnek a lábai, a reflexei. De sajnos az első 2 hetben elég sokszor emeltem fel rosszul, húzódott a gerince, a kocsihoz is úgy vittem ki és semmit nem szólt a doki. A fiziterapian mondták, hogy ez szigorúan tilos. Illetve voltak néha hirtelen mozdulatai, de azok ritkan. Nagyon vigyázok és odafigyelek ra, nagyon minimalisan mozog, de akkor nagyon, ha csak a szobaban van is szaladgál oda vissza viszont ha folyamatosan be van zarva azt nem bírja, de nem sokat engem ki. Nap 3x pár perc. Sétálni hámmal és porazzal megyunk. Rettegek a kontrolltol főleg azért, mert az emeleset elrontottam. A fiziterapeuta azt mondta, hogy ha baj lenne nem tudna olyan gyakorlatokat végezni amiket igen, de persze mindenre van esély. De én is abban reménykedek, hogy ha valami gond lenne akkor az látszana rajta, ha visszaeses nem is lenne, fájdalmai lennenek és nem javulna az allapota. Ti mit gondoltatok? Tudom, hogy a röntgen fog majd biztosat mutatni,de nagyon félek. Ugye jól gondolom, hogy ha a gerince javul attól javul az állapota is?
2018. jan. 18. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, ne aggódj! Örülj neki, hogy ilyen szépen javul, nem lesz semmi gond.
2018. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!