Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakatos Levente kutyája...

Lakatos Levente kutyája fajtatiszta Shiba?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony és nem tűnik tömött szőrűnek. A feje is túl hosszúkás szerintem. Nem igazán hasonlít Shibára.
2018. jan. 18. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem az. Abban a videóban amiben az új szuka kiskutyát mutatja be, azt mondja hogy hogy az oltási könyvében Mana állt, de ők átnevezték Minára. Gondolom ha törzskönyves lenne akkor törzskönyvi nevet mondott volna.

Illetve valaki kérdezte kommentben hogy mennyibe kerül egy ilyen kiskutya, erre azt válaszolta hogy az ár változó, és a neten hipp-hopp rá lehet keresni. Na most a tenyésztők pont nem szokták az árat kiírni sehova, csak a jófogásos szaporítók.

2018. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem teljesen fajta jellegű, de lehet csak ilyenre sikerült. :D Nekem egyből feltűnt mert ilyen kutyát szeretnék, de az az egyed kicsit furcsa. :/
2018. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Multkor valahol azt olvastam, hogy a Tűz Ló szaporítótelepről van neki. De egy biztos, hogy küllemben nem sok köze van a standardhoz.
2018. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg Karcagról hozta, de gyanítom, nem tk-s, mert az egyik videójában arról beszélt, hogy ő vitte el chippeltetni, tenyésztő meg alapból csak chippel ellátott kutyát ad ki a kezei közül. Ebből kiindulva fajta jellegű a kutya, viszont szvsz a fajta jellegeit sem hordozza túlzottan, függetlenül attól, hogy amúgy cuki.
2018. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!