Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan, aki gyerekkorában...

Van olyan, aki gyerekkorában elhanyagolta a kutyáját, és most a mostani kztyáján szeretné jóvá tenni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

6 éves voltam, mikor bekerült a családba az első kutya, akire emlékszem. Viszonylag neveletlen volt, hívásra nagyjából reagált, meg is harapott engem, ezért sokáig féltem tőle. Mikor kicsit idősebb lettem, megfogadtam, hogy a következő kutyát megtanítom pórázon sétálni, nem kell tőle félnie az embereknek, behívható, fürdethető, stb.

18 éves koromban jött az új kutyus, az öreg is élt még, együtt voltak 4 évet, de a fiatal mégis nagyon utálta a többi kutyát. A többi nagyjából sikerült, egyedül a behívással voltak gondok, ha meglátott egy másik kutyát, de sosem fajult verekedésig a dolog. Egyébként falun laktam akkor a szüleimmel, és ott nem igazán volt alkalmam szocializálni, a legtöbb kutyával ott nem lehet barátkozni. Meg akkor kollégista voltam, csak hétvégenként és nyári szünetekben tudtam vele/velük foglalkozni. De azt kihangsúlyoznám, hogy a kutyát nem én kaptam, és hagytam ott végül a szüleim nyakán, az övék volt, de mégis én foglalkoztam, tanítottam a legtöbbet.

Most már családom van, kutya egyelőre nincs, de megfogadtam, ha lesz kutyánk, akkor a hiányosságokat nála pótolom, de még sokkal messzebbre is szeretnék menni a tanításával.

2018. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Születésem óta (előtt) volt/van/lesz kutyánk...igaz csak 10 éves koromban kaptam meg az elsö szoba kutyam...

De már 3 évesen elaludtam kinn a kutya mellet....a szüleim ,,próbáltak" nevelni , kisebb sikerrel...de egész életében imádta. ( még most is emlékszem mikor elkellet alltatni menyire fájt...)

2018. jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!