Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú, vagy milyen...

Milyen fajtájú, vagy milyen fajtához hasonlítanak a kutyáim? Képek lent.

Figyelt kérdés

Nem rég született egy kiskutyánk, érdekes a színe. Apja kiléte ismeretlen, mert sétáltatás közben az erdőben elkóborolt az anyja:P:D

Az anyjáról sem tudni, hogy milyen fajta, keverékek keveréke.

A képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Az anyja:

[link]

[link]

[link]


Mindegyiknek rövid farka van (nem lett levágva!), az anyja viszonylag kistestű, jóval kisebb, mint egy németjuhász, de zömök teste van.


Köszönöm a válaszokat.


2010. jún. 5. 18:52
1 2
 1/11 Akiteki ***** válasza:
80%
Az anyukájuk is keverék, tehát a kicsik sem egy fajtához tartoznak. Nagyon aranyosak. Anyukájukat meg ivartalanítsd, ne legyen még egyszer ilyen baleset.
2010. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
az anyja az német juhász (talán) kis mértékben keverék,az apa német vizsla (talán) kis mértékben keverék, a kölyök német vizsla-németjuhász keveréke ez 100%-ban biztos
2010. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
utolso vok megint az anya német juhász és tacsi keveréke az apát montam de szerintem az apa fajtatiszta német vizsla lehet:)
2010. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is arra gondolok, hogy az apja német vizsla és ezt szinte biztosra mondom, ráadásul írtad, hogy erdőben történt.. meglehet h épp egy vadász kutyája volt, mert a német vizsla vadászkutya.

Amúgy irtó aranyos kiskutyák_:), de tényleg jobb lenne ha ivartalanítanád, vagy ne sétáltasd mikor épp tüzel.

2010. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
ivartalanitsad a kutyádat és nem történe meg ilyen hogy keverékek születnek és már senkinek se kell már igy is milliók vagy akár milliárd kutya van az utcán,menhelyen stb és senkinek se kellenek,minek még tovább szaporítani öket ,hány kutya hal éhen,lefogyva,kocsi után kötve,legyengülve,betegen én azt javaslom hogy ívartalanitsad!!!!!! vagy vigyázz rá nagyon hogy ne történjen még többb fölösleges szaporúlat!légyszives ívartalanitsad vagy addig míg tűzel zárd be!fele annyi ember sincs már mint kutya az utcán,menhelyen,kidobva,stb...légyszíves ne szaporítsad tovább!!!!!!!!tudom hogy csak egy nagy baromságnak tartjátok hogy minek ívartalanitani?de igy a kutyának és magadnak meg az egész világnak jót tettél ezel:)fontold meg
2010. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szó sincs arról, hogy ez a kiskutya menhelyre, vagy az utcára kerül (igen, csak 1 született), már rég szerettem volna még 1-et. Nem kell aggódni azért, hogy rossz sora lesz, gondját viselem a kutyáimnak (az erdőben történt esetre nincs mentségem, de örülök neki), sőt... nem 1 kutyát és macskát befogadtunk. (A szekszárdi menhelyt pedig az adó 1%-ával támogatom).

2010. jún. 5. 20:58
 7/11 Akiteki ***** válasza:
Attól még ivartalaníttasd a kutyáid. Legközelebb nem lesz ekkora mázlid, hogy csak egy kiskutya születik, aztán ott állsz 6-8 kölyökkel.
2010. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Német vizsla lehet az apuci, nagyon szép lett a kölyök. Gratulálok hozzá, én sem adnám senkinek. Különleges állat.
2010. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
örülök neki hogy te legelább ilyen gazdi vagy, hogy gondját viseled,de mi lesz ha mégegyszer meg történik?ha mindig szül csak 6 kölyköt, számoljál egy kicsit már utána!jó most csak egy de mi lesz késöbb...ha felelöséges gazdi vagy akkor az anyát ívartalanitod meg a kicsit is mert nem hiszem hogy 20-30 kiskutyát meg tartanál.légyszives fogadja meg a tanácsom:)mondjuk csak maga dönt
2010. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ivartalanítanod, vannak sokan akik szívesen befogadnak kiskutyákat nem neked kell mindegyikről gondoskodni, és ha minden kutyát ivartalanítanak akkor már ott fogunk tartani hogy egy kis 20 centis dögöt eladnak a tenyésztők 100 000-ért. Kellenek keverék kutyák, néha jobbak mint a fajtatiszták. Véleményem szerint csak akkor ivartalanísd a kutyádat, ha úgy érzed hogy ez szükséges. Amúgy a kutyának is jobb ha nem egy nemtelen valami... Ha nem szeretnél kutyusokat akkor ne vidd sétáltatni amikor tüzel, vagy vigyázz rá. De ha te örülnél a kiskutyáknak, akkor nyugodtan engedd el! :) És szerintem meg előzők, nem kell kioktatni a kérdezőt arról hogy mit csináljon a kutyájával. Szerintem nem hülye és nagyon lelkiismeretes gazda.
2010. szept. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!