Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet azt megtanítani a...

Hogy lehet azt megtanítani a kutyának, hogy a hátunkra másszon? Frizbiben is vannak ilyen elemek.

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 19:46
 1/7 anonim válasza:
18%
ööö izé... tettesd magad nőstény kutyának
2010. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jutalomfalattal felcsalogatod.
2010. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tanítottam neki, hogy felugrattam egy ping-pong asztalra és jutifalattal csalogattam a hátamra :) Mondjuk még mindig csak úgy csinálja meg a földről, hogy leguggolok :)
2010. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én is szeretném megtanítani neki. Szerintem úgy fogok hozzákezdeni, természetesen jutalomfalattal, hogy először a szobában hason fekszem a padlón, a vállam fölött odatartom a falatot és ráveszem a kutyát, hogy így másszon a hátamra. Szokja meg a pózt. A már így jól megy, akkor négykézláb, ha ez is profi lesz, akkor csak lehajolni szimplán. Meg kombinálnám azzal, hogy szemből ugorjon fel a karomba, mert szerintem ez a két gyakorlat valamilyen szinten összefügg és egyik segíti a másikat.

Segítőm nincs, egyedül kell majd tanítanom, de valahogy így fogom. Aztán lehet nem fog sikerülni, majd kiderül. :D

2010. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tanítsd meg előbb neki az ugrik vezényszót. Ezt gyakoroljátok sok helyen. Szék, asztal, játszótéri elemek, stb.

Ha ismeri a szót, annak fényében könnyebben megérti, hogy amikor eszeveszettül a hátadat mutogatod neki, mit is akarsz tőle valójában. :)

2010. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2010. jún. 6. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!