Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan dolgozik ez a kutya?

Hogyan dolgozik ez a kutya?

Figyelt kérdés

[link]


Aki ért a kutyákhoz vagy tett már ilyen vizsgát, mit gondol a hovi munkájáról?



2018. jan. 21. 18:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%
Elég gyenge munka. Gondolom vizsga volt, hogy még a jó aljába belerakta a bíró. Én megfeleltnél többet nem adtam volna. Nem igazán jó a kutya sem és nincs is megfelelően felkészítve.
2018. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Ügyes. Vizsgára korrekt a 80 pont.

Egy szuper játéknak veszi az egészet. Hallani az ugatásán, csak zsákmány van.

Öröm látni, hogy talán ismét felismerik ebben a fajtában rejlő képességeket.

2018. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
32%
A fogásai sokszor nem telik és rengeteget rág. Az őrzése gyakorlatilag hiányos. És az alaki részekben is rengeteg hiba van. Én ezt ügyesnek nem mondanám.
2018. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem rossz de van hová fejlődni. A karfogása nem mining szép teli pofás, és többször is látványosan bizonytalan, keresi a gazdát. Nem tökéletes, de láttam már rosszabbat is vizsgán.

Versenyhez kevés, sima vizsgához elegendő.

2018. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
45%
ahhoz képes, hogy a Hovi nem kifejezetten sportkutya, elismerésre méltó ez a munka. Bár minden fajtában fel tudnának mutatni ilyen videokat, ahol a kutyáknak IPO vizsgájuk van, de sajnos néha ez csak papiron létezik
2018. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%

ma 08:58

Nem merik/akarják bevállalni , hogy akár kötelezővé tegyék minden vizsga videós rögzítését.

Ez a gazda vállalta. A kutya pedig értékelhető munkát tudott.

2018. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én is úgy látom, hogy játéknak veszi, tudja, hogy nem komoly a dolog. Ezért is tetszik ez a fajta, hogy éles helyzetben kiáll, de ha látja, hogy felesleges a dolog nem ad bele sokat. Ezért nem olyan szolgalelkű, mint mondjuk egy német juci.
2018. jan. 22. 12:49
 8/27 anonim ***** válasza:
35%

Ez a kutya nem állna ki éles helyzetben. A terheléseknél belerág, ideges. Valószínűleg el lehetne kergetni, ha a segéd még nagyobb terhelést adna.

Az őv nem játékként működik. Ha itt a kutya zsákmányból dolgozik, nem fog éles helyzetben megfelelően reagálni.

2018. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Beszéltél a kutyával, onnan tudod?
2018. jan. 22. 13:40
 10/27 anonim ***** válasza:
Mutatja a kutya nagyon szépen ezeket.
2018. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!