Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell megtanítani a...

Hogyan kell megtanítani a kutyákat, hogy ne menjenek ki az utcára?

Figyelt kérdés
Ha kimegy az utcára a kis tacskónk,nem lehet megfogni,nem jön vissza ha hívom.A múlt héten is 4-5 utcán át kergettem,mire egy idős néni kiengedte a puliját és így tudta Ő megfogni az én kutyámat.

2018. jan. 22. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem azzal van a gond, hogy kimegy az utcára, hanem hogy egyáltalán nem behívható. Ezen dolgozz első körben.
2018. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 aranyos121 ***** válasza:
19%
az baj ha nem hallgat rád..am próbálj úgy ki menni a kapun hogy ő nem jön ki..állj elé és gyors menj ki az ajtón és amint kimentél gyors csukd vissza..talán így jó lesz
2018. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Neveléssel, foglalkozással. Eddig eteket miért nem csináltad? A kutyát nem kerti díszként kellene tartani. Ha nem vagy hajlandó megfelelően tartani, keress neki egy jobb gazdát.
2018. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon fontos kérdés, mennyit sétáltok egy nap?

Megfelelő időt vagytok kint?

Más kutyákkal találkozik, játszik?

2018. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aranyos121 ***** válasza:
21%
ne ítélkezzünk emberek..lehet kölyökkutyáról van szó és most tanítgatja még
2018. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kölyök kutya.

Pár hete van nálunk,bent az udvarban semmi baj nincs vele,szót fogad :) Csak ha kiszökik,nem tudom megfogni.

2018. jan. 22. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Továbbra is kérdés, mennyit sétáltok vele?
2018. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!