Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » IL Cane kutyatápokról tapaszta...

IL Cane kutyatápokról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Furcsa, hogy nincs róla nagyon vélemény. Be szokták vizsgálni a tápokat, mielőtt forgalomba kerülnek? Igazából csak tőlük lehet beszerezni, meg 1-2 webshop.

2018. jan. 22. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még csak nem is halottam róla. Tudsz összetételt linkelni/írni vagy weblapot ahol utána lehet nézni?
2018. ápr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2018. jún. 23. 19:05
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen baráti a fehérje és zsír érték bennük, kár a kukoricáért, mert ugyan kukorica pehely formájában de ott van mindegyikben.

Alapvetően elmegy egynek, vannak ettől sokkal jobb de sokkal rosszabb tápok is a piacon.

Az árától függ. Ha 900 Ft/kg körül van akkor nem rossz ár/érték arányt tekintve.

A kutyatápokat konkréten nem vizsgálják be viszont az összetételeket erősen vizsgálják, vagyis az összetevők leírásában nem nagyon hazudhatnak, max ködösíthetnek.

Azok a tápok melyek tanúsítványokkal rendelkeznek, azokat maguk a gyártók küldik be tesztelésre ezzel is növelve az értéket, na meg mert valóban jó terméket forgalmaznak, és nem félnek a tesztektől.

Amúgy még én sem halottam róla eddig.

2018. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Noname táp, ne vegyél ilyet. Tele van a piac minőségi tápokkal, azok nem lennének jobbak?
2018. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Sok ma jónak vélt táp kezdte neve nincsen. Az összetevők a mérvadóak.
2018. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én nem spórolok a kutyáimon, de ezeket próbáltuk és nem vált be:

Taste of the wild, Orijen, Acana, Platinum, Brit care, Brit.


A bosch-ból az olcsóbb bárányos jónak tűnik, kevés kaki, jól néznek ki. De a leírása alapján ez sem túl jó :/ Az eukanuba is jó volt, de túlárazott vacak összetételű... josera is oké volt, de az meg tele van kukoricával. Az il cane tápban legalább kukoricapehely van. De nincs róla szinte semmi vélemény vagy tapasztalat :( ezért nem merem megrendelni

2018. okt. 4. 09:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Láttam facebookon, hogy szponzorálnak embereket, tenyésztőket, esetleg tőlük kérhetsz véleményt, bár kérdés, hogy ez mennyire lesz hiteles. De ha nem vált volna be nekik akkor nem etetnének vele.

Nem tűnik olyan rossznak, esetleg kipróbálhatod, úgyis a kutyád dönti el a végén, hogy beválik-e neki vagy sem.

2018. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Attól tartok nekik érdekük, hogy akkor is jónak mondják, ha nem igazán az és nem ezzel etetnek. Egyik kutyám tenyésztője "eukanuba referencia tenyésztő", de évek óta más táppal eteti a kutyáit... gazdiknak szokott kedvezményesen rendelni, ha igénylik.
2018. okt. 4. 12:12
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Én azért összenézném azoknak a tápoknak az összetételét, amik bejöttek, és listáznék, szempont: fehére/zsír arány, hús feldolgozás (friss hús, szárított hús, húsliszt), hústípus (csirke, bárány,... stb), és hogy mi van mellette. Rizs, burgonya, búza, kukorica. Ha megtalálod a közös vonalat akkor az alapján kell nézelődnöd, és abban megtalálni az ideálisat. A TOTW-nek és a Acanának is több típusú tápja van igény szerint. Én így csináltam és szép lassan ki kristályosodott, hogy a kutyám nem emészti jól a 25% fehérje alatti tápokat, ahogyan a burgonyát sem, és a szárított hús, vagy a magas friss hús tartalom válik be neki leginkább.

Nézd meg esetleg a Marpot, Visan Otimanovát, NutraGoldot. az ABC-zoon van egy tápfajta, a márka nem rémlik, de nincs időm megkeresni. 61% szárított csirkehús tartalma van 1500 Ft/kg árban, vagy melegen ajánlom még a Wolsblut termékeit is.

2018. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
#6: Pedig azok mind jó minőségű tápok. Tessék csak azzal etetni őket! A kaki mérete hogy függ össze a "jó tápokkal"? Elég érdekes, ha eszerint választasz tápot.
2018. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!