Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi mozgás kell egy Shiba...

Mennyi mozgás kell egy Shiba Inu-nak?

Figyelt kérdés
Nemsokára kapok egy Shiba Inu-t és sok helyen eltérő az energia szinjük. Valahol közepesnek írják, megint másutt magas és néztem grafikonokat, ahol meg nagyon magasnak jelölik a fajtát. Aki ismeri vagy van tapasztalata a fajtával, szívesen venném, ha leírná mennyit mozog vele (akár lebontva napra).

2018. jan. 22. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az én Shiba kutyusom még csak 14 hetes, de eddigi tapasztalatom az, hogy egész nap pörög. Rengeteget játszunk, futkározunk, tanulunk. Igazi energiabomba, pedig amikor kiválasztottuk nagyon nyugis volt. Szerintem ez a későbbiekben majd csökkenni fog, de speciel az én kutyámat olyan kielégíthető, de nagy mozgásigényűnek saccolnám.
2018. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!