Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik okos szép közepes...

Létezik okos szép közepes nagyságú kutya?

Figyelt kérdés
Csak ezek a feltételek vannak.

2018. jan. 22. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alapján választunk kutyát hogy okos és szép legyen. Okos lesz, ha megfelelően foglalkozol vele és neveled. Közepes fajta pedig van egy pár, azt kéne tudni, hogy mennyit foglalkoznál vele egy nap, van-e kutyás tapasztalatod, kinti vagy benti kutya lenne, stb, stb.
2018. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van kutyám, benti lenne heti egy séta de nagyon nagy a kertünk ahol a kutyámmal játszhatna (kiherélt kutya és ő is bent él a házban, kedves, simaszőrű foxi). Azt hogy okos úgy értettem hogy jól tanítható. És az új kutyát is kiherélnénk.
2018. jan. 22. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, igen, pl. a foxi is az.

Heti egy sétával nem érdemes kutyát tartanod, kifejezetten okosat meg végképp nem, mivel azok a fajták sokkal több foglalkozást, sétát, munkát, képzést igényelnek.

2018. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak azon múlik hogy neked mi tetszik. Én pl francia bulldogot vagy corgit választanék. Az, hogy okos-e azon múlik hogy mennyit foglalkozol vele
2018. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!