Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya orra, szája körül sok...

Kutya orra, szája körül sok pötty?

Figyelt kérdés

Előzör csak egy szemölcsszerű kis pukli jelent meg az orra mellett.arra gondoltam hogy valami megszúrhatta,vagy az öregség miatt? Egyébként szobakutya,csak akkor van kint amikor levisszük sétálni.egyre több kisebb-nagyobb pukli nőtt oda,és a szája köré.vág lehet hogy allergia? Kellene aggódnom miatta?

Köszönöm!



2018. jan. 23. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet allergia, gombás fertőzés de bármi más is. Persze látatlanban nehéz megmondani, célszerű lenne orvoshoz vinni.

Ha pedig gombás fertőzés és nem lesz időben kezelve akkor komoly probléma lesz pár hét múlva. Én elvinném egy jó bőrgyógyászathoz szakosodott orvoshoz. dr. Kiss-Szilvási Laurát pedig tudom ajánlani hasonló gombás fertőzéssel kezelte a kutyát nálunk. (A saját orvosunk rosszul diagnosztizálta így jutottunk el hozzá.)

[link]

2018. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Doki!
2018. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp mutasd meg dokinak, lehet allergia vagy egy csomó féle bőrbetegség.
2018. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!