Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám. Nem tudok...

Meghalt a kutyám. Nem tudok mit csinálni. Sírógörcsöm van ha rá gondolok és arra hogy ő már nem velem van.! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
6 éves kutyám meghalt! Megmérgezték.. És még elbúcsúzni sem tudtam.. Ez a legrosszabb.. Bkrzasztoan fáj! Mit kéne tennem? :( 14/L

2018. jan. 23. 21:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Elrontottam egy szót! Elnézést

Bkrzasztoan helyett Borzasztóan

2018. jan. 23. 21:49
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Megsiratod és a következő kutyánál már átgondolja a család, hogyan lehet elkerülni a mérgezést.
2018. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Reszvetem ! Ki mergezte meg ?
2018. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk...
2018. jan. 23. 21:56
 5/14 anonim válasza:
100%
Szegény :( sajnálom. Én is ettől félek, az én kutyám is elmúlt 6 éves. Próbáld meg kiheverni. Ő sem azt szeretné hogy sirj.
2018. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eszembe jutnak azok a pillanatom mikor kisebb voltam es surtam.. Odajott hozzam es megvigasztalt 😭
2018. jan. 23. 22:03
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Szia.

Megpróbálok neked segíteni.

Először is nagyon sajnálom azt ami a szegény kiskutyusoddal történt. Mekkora egy utolsó, alattomos féreg az, aki képes megmérgezni egy kutyát. Őt kéne megmérgezni. Az olyan nem ember :(


Másodszor is...próbálj meg nem rá gondolni (jó, tudom, hogy ez nehéz és lehetetlen, hogy ne gondolj rá..akkor inkább úgy mondom, hogy gondolj rá kevesebbet) Elalvás pillanatában semmiképpen sem gondolj rá. Erre van egy megoldás: Elalvás előtt képzelj el egy helyszínt ahol most szívesen lennél, (pl. gondolj az Alpokra, szívod be a friss levegőt, lélegezz és érezd..nagyon megnyugtató és kellemes) Ez segít az elalvásban.

Remélem segítettem. Napközben meg gondolom iskolában vagy..beszélgess a társaiddal. Próbálj meg nem rá gondolni.

fel fogod tudni dolgozni, ne aggódj.

És tényleg nagyon sajnálom :((

2018. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom! Sokat segitettel!

Mindenkinek koszonom a valaszat!

2018. jan. 23. 22:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Így van, meg kell gyászolni és el kell engedned, nem járhat folyton rajta a fejed, mert magába szippant a szomorúság.


Viszont off téma: ha sejtelmetek sincs ki mérgezhette meg, kinek volt útban, akkor szólj a szüleidnek figyeljenek oda a házra, mert sajnos sokszor a betörők mérgezik meg a kutyákat a betörés előtt pár nappal.


Részvétem a kutyi miatt.

2018. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom..!
2018. jan. 24. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!