Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

CrafterDave kérdése:

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Közepes termetű, kint és bent is egyarànt tartható kutyát szeretnék, akit nem nagyon kell "fodrászhoz" vinni. A házőrzés elhanyagolható.

2018. jan. 23. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Olyan szép zöldet. Plüssből.
2018. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem menhelyen nézelődj. :D biztos válogathatsz egy halom kutyiból.
2018. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
én is ajánlanám a menhelyet, és valamilyen juhászkutya keveréket, azok nagyon aranyosak!
2018. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia

Ha kezdő kutyatartó vagy akkor a labrador retrievert ajánlom neked. Okos és könnyen idomítható ha sokat foglalkozol vele. Az hogy ez a kutya bent a házban is jó.....hát nekünk van egy labink mi kintartjuk néha beszoktuk engedni de ő jobban szeret kint lenni. Ezenkívűl peddig a farkával rengeteget csapkod és könnyen leverhet dolgokat. De én is ajánlom a menhelyi kutyákat. Nekünk van 2 és kint is és a lakásban is jól elvannak. És ezzel még életet is menthetsz. De szerintem megkénne nézned a youtubon fönt van több rész a 101 nagykutyából. Ha ezeket megnézed talán jobban tudsz dönteni és ezekből megtudod hogy az adott fajtákra mi jelemző azt higy hogyan kell tartani őket és még egyéb hasznos információkat. De azért a menhelyi kutyákat se feled el. Ezenkívül többet tudnék segíteni ha megmondanád hohy milyen kutya legyen. Úgyértem okos,játékos,barátságos stb.

2018. jan. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha mindösszesen ennyi az elvárás a kutya felé, ennek tökéletesen megfelelő kutyákkal vannak tele a menhelyek, bőséges a választék.

Rengeteg fajtára is ráillik ez a leírás. Ennél sokkal bővebben kellene tudni, mi a célod, terved a kutyával (sport, suli, séta mennyisége, rászánt vételár stb. stb.).

2018. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hozzánk a kutyapanzióba bedobtak egy kutyát, azért nem a menhelyre, mert az magasabb kerítést csináltatott, a bedobálások miatt.

Oltott, chipelt, ivartalan, féreghajtott, autóhoz, pórázhoz, kutyákhoz, haszonállatokhoz szoktatott, fiatal kan kutya. Ha érdekel, akkor írj üzenetet.

2018. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rexfan, barátságos, játékos kutya kéne
2018. febr. 11. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!