Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldogos gazdik...

Francia bulldogos gazdik miért pont ezt a fajtát választottátok?

Figyelt kérdés

Pl.ha jófogason adnak fel 1hirdetest 1napon belül szinte el is adják a kutyakat!Ez azért magáért beszél!

Itt pedig sokan azt írjak hogy genetikai hulladek ez a faj...


2018. jan. 24. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Egyrészt fajta. Másrészt azért mert divatkutya és emellett nem igenyel olyan sok időt, pl egy fél óra alatt le lehet fárasztani, nem kell vele órákig sétálni és ez sok embernek kényelmes. Mondjuk aki kutyát akar az nem bulldogot választ.
2018. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Én ha kutyavásárlásra kerülne sor biztos francia bulldogot vennék (először a mopsz tetszett meg de annak már kifogásolom a ráncos homlokát és kunkori farkát). Nekem nagyon tetszik, kistestű kutya de mégsem egér kinézetű. Nekem nem tetszenek a kis fejű kutyák, nem tetszik a mimikájuk. Ez persze 100% szubjektív vélemény, tudom hogy sokaknak meg a nyomott orr nem tetszik-nem is túl egészséges a koponya kialakításuk (ezért tartják sokan hulladéknak). Benti kutyának biztos ezt a fajtát választanám
2018. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Divatos fajta.

A jófogásos kutyákat lehet, hogy eladják, de arról már nem szól a fáma, hogy ezek közül hány végzi idő előtt a föld alatt, vagy jobb esetben a fajtamentésnél és menhelyeken. Illetve ha normálisabb gazdához kerül, akkor hány százezret (milliót akár) költ rá élete során az állatorvosnál.

2018. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt divat. Másrészt jellegzetes küllemű, kistestű, könnyen kezelhető fajta, általában nyugodt és jó természetű is. Nekem nincsen, de ismerősömnek van, és tényleg aranyos kiskutya, nagyon szereti. Viszont ő is azt mondja, hogy nem venne többet ilyen fajtát, mert nagyon beteges (pedig törzskönyves, jó helyről származó kutya).
2018. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Íme, egy mostani mentés a jófogásos bulldogok közül: [link]
2018. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!