Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care lazac burgonyás táp...

Brit Care lazac burgonyás táp vagy Royal Canin?

Figyelt kérdés

[link]

vagy


2018. jan. 24. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Brit Care.

A Royal Caninnál nincs is rosszabb ár-érték arányban. Na meg ki etetne egy olyan táppal amiben csak a 4. összetevő a hús.

2018. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Brit care elég jó áron van néztem a fresn.-ban celect g. Ot de nem tudni h drágább jobb -e? Mindenki Acanaval jön de a kutyam tuti meghajtaná még mi lehet jo táp ami gabonamentes?
2018. jan. 24. 20:54
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Még egy szavazat a Brit care-re!

Teljesen jó táp, épp eleget ad mindenből a kutyának. Nekünk nagyon bevált, mi a bárányossal és a dog show championnal etettünk sokáig.

Mondjuk én Royallal semmiképp nem etetnék, ritka unszimpatikus és túlárazott vacak, ezer meg egy nálánál jobb, de olcsóbb márka közül lehet választani.

2018. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyre jobban hajlok a Brit Care tápra csirkést eszik most de egyre lazabb a széklete premier táp csirkés de lehet a magas zsír tartalom miatt lehet. 8 éves a kutyám kap hetente par alkalommal konzervet is premiert abból is meg real naturalt.
2018. jan. 24. 21:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A Royal Canintől szinte bármi jobb.

A Brit Car egy jó minőségű tápcsalád, próbáld ki nyugodtan.

2018. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is Britet adok 2 kiskutyámnak , ennél nincs jobb!
2018. jan. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagy a Brit táp kedvelők mezője, kiprobálom megnézem,hogy viseli eszi a kis kutymókom!
2018. jan. 25. 17:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Csirkés tápot ne adj szerintem. BritCare az szuper jó, én azzal etetek mindenkit. Nem csalódtam benne! A Royal Canin felejtős, csirkés, és agyon van tömve mindennel, ami csak "széttolja" a kutyát.
2018. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Royal caninrol lemondtunk, most voltunk a dokinal mert oltás volt, épp két napja megy a hasa csirkés premier tápot eszik meg tegnap párolt csirkehúst kapot mondta pl a nagy hústartalmu tápokat etetni kell egy darabig még megnem szokja be áll a széklete ha nem akkor váltsak bárányosra vagy lazacosra. Doki Acana vagy happy dogot ajanlott.
2018. jan. 25. 17:33
 10/16 anonim ***** válasza:

Happy dog, Josera, vagy Brit Care amit választanék


Mi most Joserával etetünk, de próbáltuk már a Britet és a Happy dogot is.

2018. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!