Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A francia bulldog mennyire aktív?

A francia bulldog mennyire aktív?

Figyelt kérdés
Gondolom kiskutyaként az, de felnőtt korában? Szeretném sok fele vinni, sok trükköt tanítani neki :)
2018. jan. 27. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én 4 franciát ismerek mindegyik pörgős,kivéve nyáron
2018. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, hát nyáron én sem annyira😁

Akkor este felé mennénk sétálni.

Egy jó tenyésztőt tudtok ajánlani?

2018. jan. 27. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédos utcában van egy francia bullos pár. Mivel turcsi orrú kutya, így nem túl aktív, nagyon vigyázni kell vele, mert könnyen befullad (főleg ha tk nélkül veszed). Ők is csak rövid sétákat szoktam venni. Meg hát nagyon betegesek, ha papírok nélkül veszed, az zsákbamacska... az ő kutyájuknak is baj van a szívével.


Szerintem inkább válassz másik fajtát, mert a francia bull tényleg nagyon beteges, ha szaporítótól veszed, akkor garatált, hogy lesz vele valami, egyébként 300,000+ ft egy ilyen kutya, tenyésztői garanciával.


Egy menhelyi kis mix is alkalmas erre a célra amúgy.

2018. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha ragaszkodsz a francia bulldoghoz, most 129 kutya keres ideiglenes vagy végeleges befogadót: [link]
2018. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rövid távon pörgős, de hamar kifullad, túlmelegszik, akár el is pusztul emiatt, mivel nem kap rendesen levegőt.

Én nem javaslom.

2018. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!