Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy mudi...

Mennyibe kerül egy mudi tenyésztőtől?

Figyelt kérdés
Sportra szeretném (agility). Tudnátok kenneleket ajánlani?

2018. jan. 28. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A facebook-on érdemes volna csatlakozni a "Mudi for sale" csoporthoz. Sok tenyésztőt megtalálsz ott.

[link]

Tőlük pl. tudom, hogy vittek külföldre sport célra kiskutyát.

(A saját kutyájuk is sportol)

De mindenképp beszélj több tenyésztővel.

Az ár változó, de 100e forint alatt szokott lenni egy kiskutya ára. A mudi nem egy drága fajta.

2018. jan. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
50-60 ezer körül vannak. Néha drágább. Nem tudom, mikor lesz alom, de a Szélvigyázó Garabonciás kennelt ajánlom, a kutyái NAGYON jók, kifejezetten agilityre tenyésztenek. Igaz, itt drágábbak a kölykök, 80-100 ezer. Jókat hallottam a Bariguardról is, de őket nem ismerem személyesen. A Cifraszűrös terelésre tenyészt, ők is nagyon jók, a kutyái nagy nemzetközi terelőversenyeken érnek el helyezést rendszeresen. Viszont lehet, hogy csak terelésre ad kutyát.
2018. jan. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én a Bariguardot ismerem személyesen bátran ajánlom őket, most is lesz alom! Ők agilityznek, terelnek és őrző vedoznek a mudikkal. Általában 60-80ig szokott terjedni a mudi ára, de hallottam már 120ert is...
2018. jan. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mudi fajtamentésnél van egy halom kutya, ott is nézz szerintem körbe.
2018. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60-80kp
2018. márc. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!