Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha a kutyám nem...

Mit tegyek, ha a kutyám nem hajlandó sétáltatás közben inni?

Figyelt kérdés
Őkelme csak természetes vízforrásból, patakból ilyesmiből hajlandó inni, rendes tálból, csapból nem. Akár több órás séta alatt sem hajlandó máshonnan inni.
2018. jan. 29. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
szerintem próbáld meg önteni a tálba a vizet hátha a csobogásra forrás feelingje lesz :D de amúgy szerintem ha már nagyon szomjas lesz fog inni tálból is.
2018. jan. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
1 válaszoló vagyok. tehát úgy értettem, hogy magasról önteni bele, hogy csobogjon meg még meg lehet próbálni a fejéhez oda nyomni a tálat hátha akkor iszik
2018. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Enyém se iszik, hülyét tudnék kapni tőle. Nálunk maradt az hogy indulás előtt vízcsere, olyankor automatikusan megy és felét beszívja, plusz érkezéskor is friss víz és teletankol.
2018. jan. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg távol rakni a vizet a kajájától, ne közvetlenül mellé.
2018. jan. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sétáltasd mindig a patak mentén 😶😅✌ Amúgy én is ezt a "csobogjon a víz" módszert ajánlanám, de szerintem nem tudsz annyi vizet magaddal cipelni, hogy ő is igyon, meg vízesés is legyen. Nálunk is előbb ivott az udvaron néha a pocsolyából, mint a tiszta vizes táljából.... ez van. Előtte és ha hazaértetek adj neki. Napközben akkor gondolom, iszik a táljából rendesen.
2018. jan. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem olyan buta, hogy kiszáradjon. Inni fog, ha szomjas lesz.

Nem kell neki könyörögni. Kínáld meg, ha nem kéri, menjetek tovább.

2018. jan. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nálunk iszik tálból én nyáron sem viszek magammal vizet ha megyünk a parkba.


Olvastam,hogy nyáron ha nagyon ki van melegedve a kutya és hideg vizet iszik gyorsan az nem tesz túl jót. Ahogy felhevült testtel a tóba vetik magukat az sem. Így nálunk otthon van víz ivászat,persze ha van vhol víz forrás akkor onnan engedem,hogy igyon egy keveset.


Kutyás barátom kutyája pedig ha hó van,nem iszik vizet csak a havat. Hiába a friss víz nem iszik csak kint a kertbe a havat eszi.

2018. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megpróbálom teletankolni indulás előtt :D Csak azért aggódom ha melegben, 3 órás hegymenet után se hajlandó inni...
2018. jan. 30. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!