Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessem 5...

Milyen táppal etessem 5 hónapos amstaff kiskutyámat?

Figyelt kérdés
Most fog elfogyni a Royal Canin, de szeretnék váltani. (Mert hallottam, hogy nem túl jó táp..)
2018. jan. 29. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi pénzed van rá, illetve van-e valamilyen speciális igénye a kutyusodnak. Én az Acana halas/almás tápjával etettem egész sokáig az amstaffomat, de miután nagyon elszállt az ára váltani kellett. Az enyém allergiás a csirkefehérjére, úgyhogy csak a speckó tápok jöhetnek szóba, különben folyamatosan hasmenése van. Az Acana mellett bevált a Brit és az Orijen is. A Eukanuba nagyon nem, a hipoallergén tápjától is folyamatosan fosott szegény kutya. Ha alacsonyabb árkategóriában nézelődnél, akkor a Joserát tudnám ajánlani.
2018. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Happy Dog-ot.

Mi ezt adjuk a kutyánknak, bár nekünk yorkienk van. :D Nagyon szereti.

2018. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a platinumot ajánlom, nagyon jó minőségű táp.
2018. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

N&D, Platinum, Acana,Orijen,Real nature, Taste of the wild,Pro Plan


Amelyik anyagilag is megfelelő és a kutyádnak is jó.

Próbálgatni kell.


Rc tényleg nem olyan jó táp.De vannak kutyások akiknek meg csak az vált be,így kénytelen rc-vel etetni.

2018. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem erzekeny a csirkere akkor eukanuba puppy large breeds 1-24months. Az nagyon jo. Es penztarcabarat. N&d ben van a halas a furjes es az osszes quinea magvas ami mind csirkementes es arban meg mindig olcsobb az acananal. Royal canin es happy dog es tarsait felejtsd el az elobbit a tenyesztok nyomatjak az utobbit meg az allatorvosok irkaljak jutalekert. Ha tapvaltasnal megy a hasa az elofordulhat mivel tapok.beltartalma kozt rengeteg a kulonbseg. Lehet h valaki elhoz egy kutyat a menhelyrol ahol adomanyozott darling tapot evett 4-7% feherjetartalommal es kap egy acanat 70-80%allati tartalommal.. volt mar az ilyenbol infuziozas is. Meg egyebkent is, kolyokkutyak eseteben feherje es kalcium az mennyisegtol fuggoen lehet jo vagy rossz!! nagyon oda kell figyelni. Ha tul sok a.kalcium es a.feherje akkor.hirtelen megniba csint nem tud rendesen fejlodni lagy lesz stb es kesobb egy vagyon kezeltetni. Tehat. Kolyokkent egy kozepes lehetoleg puppy vagy junior tap (mellette lehet.neki neha husit adni nedves tapot es vitamint sot kell is.) Es tapvaltasnal lehet neki adni biogenic pasztat az asvanyi anyagbol van emeszteset helyreteszi van benne pro es pre biotikum is es akkor nagyobb esellyel birkoztok meg az uj tappal. :) De vagy kereskedesben kerdezd meg vagy allatorvosnal mert egy ilyen kerdeshez azert kell egy bizonyos isneret a temaban es konnyu bajt csinalni :D
2018. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden kutyának más és más jön be..én személyszerint az acanáról,orijenről nagyon rosszakat olvastam..Anno brit premiummal etettük a kicsit,mára BARF-ra váltottunk.Próbálgassátok!:)

Vegyél mindenből egy egy kicsit,és amelyik leginkább bejön nektek az maradjon.

2018. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!