Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan viselte a kutyád...

Hogyan viselte a kutyád amikor a kutya társa meghalt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nálunk, hanem egy barátoméknál volt ilyen pár hete. A kutyán az látszott, hogy pontosan tudja, mi történt. Mindkettő idős volt, hasonló korúak. Nem szomorkodik, jó a kedélye, de mintha bizonytalanabb lenne a járása. Nem jó a szeme, a másik kutyus volt, aki jól látott. Amióta egyedül van, lassabban közlekedik, de rendben van. A gazdik próbálnak vele több időt tölteni.
2018. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Spanoméknál m2 munkakutya volt. Eléltek egymás mellett és sokat játszottak, de mindig külön mentek a tréningek, így a kutyák nem egymáshoz, hanem a spanomhoz kötődtek. Amikor az idősebbik kutya elpusztult, nem is vette észre a hiányát.

Az enyém is ugyanígy van nevelve, elvan a bnőm másik két kis pamacsával, de hozzám kötődik és előbb kezdeményez felém játékot vagy ha dolgozni akar és feladatokat végrehajtani, mint a másik kettővel.

Minden csak a kapcsolat kialakításától, foglalkozásoktól függ, hogy a kutya kihez fog kötődni.

2018. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyám teljesen befordult. Egesznap kise jött a házából csak feküdt játszani se volt kedve nemhogy sétálni menjünk. Próbáltam jutalomfalattal felviditani játékokat vettem de semmi. Semmi kedve nem volt. Végül vettünk egy újabb kiskutyát és vele imád lenni első pár hónapban nagyon elutasító volt de mostmár imádja :)
2018. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!