Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 éves diszpláziás német...

11 éves diszpláziás német juhásznak milyen porcerősítőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egyre nehezebb neki a járás ebben az állapotában max. 1 éve lehet, de szeretném eltolni ameddig csak lehet. Milyen porcerősítőt ajánlanátok?

2018. jan. 31. 16:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Synoquin az egyik legjobb, meg a Flexivet Go, esetleg Aptus Apto-Flex, Biogenic-Mobility, Noroflex.
2018. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

[link]


[link]


Viszont, lehet a porcerősítők már magukban nem sokat javítanak az állapotán, állatorvos tud felírni non-szteroid gyulladás és fájdalomcsillapítót. A kettő együtt hatásos lehet, remélhetőleg még jó pár évig :)

2018. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Plusz még jó gyulladáscsökkentő a lazacolaj. Napi adagolásban mehet.
2018. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2-esnek a C11-ben igaza van, a Dog Vital viszont eléggé mainstream.
2018. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg zöldkagylópor. Nálunk ficam után (persze gyógyszerrel gyógyult meg) 2 hónapos kúraként kapta, szerintem használt. Évente párszor lesz. Ismerősünk ajánlotta, neki a csípő bajos (nem diszpláziás, valamilyen traumás sérülés miatt), fiatal németjuhásza kapta. Barf shopból rendelhető pl.
2018. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
#4 Mainstream. Szerinted! Én tapasztalatból ajánlottam a C11 komplexet és a Dog Vital Arthro-t. Súlyos diszpláziás kutyám van, ez a kettő vált be, nem sorolom fel kamu vélemények alapján az állatgyógyszertárat. Lásd első válasz!
2018. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Öö az első vàlaszaló is én voltam, és tudom mit beszélek mert àllatorvosi asszisztens vagyok plusz most tanulok gyógyszertári asszisztensnek :D
2018. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

Tudom, hogy te voltál, észlény, azért írtam!

Amúgy én meg az angol királynő vagyok. Na, szép estét, okoska :))

2018. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

Hàt kàr hogy nem hiszed el, tudod ide normàlis, tudással rendelkező emberek is járnak, akik segíteni akarnak a többieknek,nem csak püffeszkedő alakok.

Bár gondolom ha azt is elmondom, hogy több mint egy éve àllatpatikában is dolgozom, dobsz egy hátast. Ha gondolod,szívesen megírom hogy hol, akár meg is làtogathatsz hogy elhidd.

2018. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
13%

"Pöffeszkedő" helyesen :)


Azért a nyolc általános megvan a sok munka mellett? :DDD

2018. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!