Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányás, hasmenés, étvágytalans...

Hányás, hasmenés, étvágytalanság és tömeg csökkenés milyen betegségekre utalhat?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 04:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mirre észre vettem a maradékos vödörbe matatott amibe volt romlott éttel is de amugy ugyanazt kapja enni amit én észek! a vödörböl sosem kap enni! kölyök kutya 4-5hónapos
2018. febr. 1. 04:37
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Ezen miért csodálkozol, ha nem a kutya igényeinek megfelelően etetsz?
2018. febr. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Éhezzessem azért mert nem eszi a kutyakaját?!?
2018. febr. 1. 06:34
 4/18 A kérdező kommentje:
Érdekes a te állításodhoz képes azaz "nem a kutya igényeihez etettek" akkor nem tudom hogy a méregdrága kutyakájákhoz meg hozzzá se nyúl meg vicsorítrá akkor mit adjak neki? Ő a főtt ennivalót Igényli!Eddig semmi baja nem volt tölle de persze nem is zsíros pörköltet kap!
2018. febr. 1. 06:42
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Igen, pontosan. Ebben a korban rendkívül fontos, hogy normális minőségű tápanyagot kapjon, amiben megvannak a számára szükséges vitaminok, ásványi anyagok. Jó minőségű kölyök táp, vagy nagyon alaposan kiszámolt, külön neki főzött étel kellene. Esetleg BARF, ez a nyers etetés. Természetesen amit te eszel, az neked szuper, de neki nem! Hiánybetegségek aakulhatnak ki, nem megfelelően fejlődik a teste, izomzata, ízületek, csontok.
2018. febr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Adhatsz neki főtt ételt, de állatorvossal egyeztess, és külön neki főzz. Hogy "ami éppen van abból kap" az nem megfelelő. Ezért hányik és a hasmenés is lehet ettől. Túl zsíros, fűszeres ételt kapott. Még a fejlődésben is lemaradahat.

(Azt ugye tudod hogy nem azért "vicsorog" a kajára mert az neki nem jó? 😁 Ha rád is vicsorog majd magadat is lecseréled? Na ugye.)

2018. febr. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kedves 5 neked is leírom hogy a kutya nem ZSIROS PÖRKÖLTET eszik hanem főtt csirkét marha húst disznóhúst szoktam több mindent késziteni mivel A Kutyaeledeleket nem eszi meg hiába drágább vagy olcsóbb,hiába nagyon jó minöségű!Nem éheztethetem!
2018. febr. 1. 06:52
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem kap se zsírosat se túlfüszerezettet!jobban gondoskodom a kutyáror mint néhány ember a saját gyerekéröl
2018. febr. 1. 06:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Oké de ez még mindíg nem optimális. Nézz utána a barf etetésnek.
2018. febr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az orvosával folyamatosan konzultáltunk és konzultálunk ezutánis!De senki nem a kérdesemre válaszolt csak az etetési módszerbe kotnyeleskedik mindenki pedig orvossal egyeztetet étrend és ételek!
2018. febr. 1. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!