Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csorna Móvár Győr környékén...

Csorna Móvár Győr környékén kozmetikáz valaki ingyen mentett kutyust?

Figyelt kérdés
Budapesten több ilyen felhivast is olvastam, van ilyen a környéken? A gyepiről fogadtunk örökbe egy csodás kutyust, akit az exgazdik nagyon elhanyagoltak, jól jönne neki egy fürdés. Nagytestű, így otthon nem megoldható, félek, hogy túl korán engedném ki, és megfázna, szivesebben bíznám szakemberre.
2018. febr. 1. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell ingyen? Pár ezer forintot rá lehet erre szánni.
2018. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nincs 2-3000 forint egy fürdetésre? Amúgy még a fővárosban se túl gyakori az ingyen kozmetika, akár örökbefogadott kutya akár nem. Remélem azért oltásra, kullancs/bolha elleni védekezésre, és szükség esetén állatorvosra lesz pénz. Egyébként este meglehet csórit fürdetni a kádba, reggel kiengedni, addigra a fűtött házba tuti megszárad. S az ingyen van.
2018. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezt én sem értem, befogadtátok a kutyát, innentől nektek kell fizetni a kozmetikust, orvost, stb. Még nem hallottam ilyet, legfeljebb olyan szokott lenni, hogy talált kutyát aki nagyon rossz állapotban van, szívességből elvállalnak és rendbe hozzák hogy könnyebb legyen gazdit találni, de akkor még az állatvédők vagy a menhely 'tulajdonában' van a kutya.
2018. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Állatszeretetből befogadtál egy kutyát.

Tudnod kellett, milyen járulékos tennivalók vannak vele.

Az szép, hogy te megmentetted az esetleges eleltatástól, az is, hogy törődsz vele, de miért várod el, hogy más, aki netán ebből él, vagy keresetét egészíti ki, ingyen dolgozzon kutyádon.

Kérdésedből ugyanis az jön le, hogy fizetni nem akarsz ezért a szolgáltatásért.

2018. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyugodtan guglizzatok rá, megéri (bár a kommentelés előtt lett volna célszerű). Semmi egyebet nem kell ebbe belelátni, tudom, hogy van ilyen, élnék a lehetőséggel, és ennyi. Okoskodni a családi kapcsolatok rovatba kell menni, kutyatartásról nem kértem tanácsot, köszönöm.
2018. febr. 1. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

"Nyugodtan guglizzatok rá,..."


Fogadd meg akkor a tanácsod, s ne itt kérdezősködj ha nem vagy kíváncsi a válaszokra!

2018. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Pesten is csak olyanról tudok, ahol olyan mentett kutyákat kozmetikáznak ingyen, akik még a menhelyen vannak. Akik gazdisodnak, ott a gazdi fizeti már a kozmetikázást. Egyébként ez azért van, mert a tanulók így tudnak gyakorolni a kutyákon, a menhelynek nem kell érte fizetni,így mindenki jól jár. A kérdésedben említetted, hogy Csorna-Móvár-Győr térségében keresel kozmetikust. Mivel ez elég nagy területet lefed, szerintem olcsóbban jössz ki ha helyben elviszed kozmetikába, minthogy a többszörösét elköltsd benzinre.
2018. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves utolsó. :)

Köszönöm a kedves hölgynek is, akitől kaptam eléthetőséget privátban, megtaláltam, amit kerestem. :) Azért írom ki, hogy aki esetleg szintén ilyet keres, ne tántorodjon el a tömény rosszindulattól, szerencsére a kozmetikusok nem ilyenek. :)

2018. febr. 1. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem miért hőbörögni, a legtöbb ilyen kozmetika csak az örökbefogadás utáni első alkalmat adja ingyen, azért meg miért kell valakit cseszegetni ha szeretne kihasználni valamit ami ingyen van?

Most ennyi erővel mindenki egy utolsó szemétláda aki valaha valamit akciósan vásárolt.

2018. febr. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönőm, kedves utolsó, ment a töld kéz!:) Többinek a piros.
2018. febr. 5. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!