Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya sípolós/csipogós...

A kutya sípolós/csipogós plüss játékait kimoshatom mosógépben?

Figyelt kérdés
Lesz bajuk a gépben, 40 fokos programon? Imádja csócsálni őket, de már szinte dögszaguk van :)
2018. febr. 1. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
90 fokon szoktam mosni a kutya játékokat, semmi bajuk nem lesz.
2018. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

90 fokon nem merném (nem is hiszem, hogy az ilyen színes plüssvackok nagyon örülnének neki), 40 fokon viszont mostam már többször is, semmi bajuk. Sanytol textilszagtalanítót vagy ha az nincs akkor ecetet szoktam öblítő helyett adni a mosáshoz.

Amit tudok javasolni, hogy ne centrifugálj, nálunk az egyik plüssállatba varrt sípoló rendesen kimozdult a helyéről tőle, és így már nem annyira stabil az egész játék.

2018. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is 40 fokon mosom, és még annyit teszek velük, hogy biztos, ami biztos, beteszem egy régi párnahuzatba, és bekötöm a száját.

Régebben egy megviseltebb plüss szétbomlott mosás közben, és mire a töltetét kitakarítottam a mosógépből, vért izzadtam vele. Így, ha szétjönne, vagy valami leválna róla, nem lesz gond, és a mosás hatékonyságát szerintem nem befolyásolja.

2018. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!