Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tud a kutyám a...

Miért nem tud a kutyám a kertben kakilni?

Figyelt kérdés
A kertben csak próbálkozik sikertelenül, vagy max egy apró és keményebb darabot sikerül produkálnia. De amint kiviszem sétálni, minden megy teljesen rendben. És szerintem nem azért "trükközik", hogy kivigyem sétálni (ezt egy kutyás cikkben olvastam). Általában minden nap többször sétálunk, de volt olyan párszor, hogy egy-két napig nem mentünk ki, csak a kertbe (ilyen volt pl a Szilveszter, amikor már reggel elkezdtek durrogtatni a környékünkön, meg az Újév napja, a szabadon kóborló kutyákkal). És ilyenkor nem kakil semmit a kertben. Nem hiszem, hogy csak azért, mert a sétára tartogatja, mert azért a második napra csak kellene lennie annyi ingernek, hogy a kertben elintézze. (Bocsi, hogy hosszú lett.)
2018. febr. 2. 23:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyival még kiegészíteném, hogy nagy a kert, és sokat szoktam ott vele lenni, mozgatni, játszani vele, amikor kint vagyunk.
2018. febr. 2. 23:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érzi más kutyák szagát a kertben.
2018. febr. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tiszteli a saját területét ,
2018. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívjàk kerttiszta kutyànak. Ugyanúgy ahogy a szobatiszta tartogatja, míg leviszik, a rendszeresen sétàltatott udvari kutya is tartogatja, mert megszokta, hogy oda nem csinàl. A te kutyusod ezt olyan "tökéletesre fejlesztette" hogy napokig is tartogatja.
2018. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam, hogy van ilyen, akkor igyekszem nem kihagyni a sétákat. :) Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. febr. 4. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!