Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vigyek egyedül sétálni...

Hogy vigyek egyedül sétálni két kutyát? Illetve hogy szoktassam le a kutyámat az ugrálásról?

Figyelt kérdés
Két golden retriever kutyusom van, és nem tudom hogy vigyem őket sétálni. Légyszi segítsetek!

2018. febr. 4. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát pórázra teszed és kiveszed őket.
2018. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Egyik póráz az egyik kézbe, másik a másikba.
2018. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem halti kiképzőpórázam van aminek mindkét végén van karabiner, úgy viszem a 2 kutyámat, teljesen egyszerű a dolog.

De ha az egyik kezemre szükségem van, akkor mindkettő az egyik lábam mellett jön.

2018. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtudsz tartani két nagy testű kutyát mikor neki indulnak például egy macska után akkor simán.

Az ugrálás leszoktatása egyszerű mikor látod hogy ugrani készül kifordulsz elöle vagy ellépsz elöle közben rászólsz hogy nem. De ez csak akkor müködik ha a kutyád ismeri a nem parancsott. Igen követezetesnek kell lenned és lehet hogy 50szer is elkell ismételned hogy megértse. Bár az én goldim már kölyökkorába is gyorsan megértete hogy mit várok eltöle. Ne feledd sok türelem és gyakorlás meghozza a gyümölcsét.

2018. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bollocks ***** válasza:
68%
Gondolom luxus lett volna a két kutya érkezése ELŐTT átgondolni, hogy mi lesz a sétákkal.
2018. febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az is megoldás lehet hogy egy y pórázzal viszed a kettő kutyát és akkor elég egy póráz(ha tudnak egymás mellett sétálni)de előtte gyakoroljatok otthon mert könnyen összegabalyodhatnak

[link]

2018. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont erre gondoltam, amit a 6-os írt.

Egyik kezedben van a póráz, ami kettéosztódik, nagyon jó találmány, nálunk bevált.

2018. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!